}

Wednesday, December 25

Cozy Christmas

Jõulud on imetore aeg, kus saab veeta pereseltsis aega ja avada kingitusi. Meie pidasime oma jõulud traditsiooni päraselt maal,vanavanemate juures. Sinna tulid peale meie pere veel meie suurema õe pere ja meie vend. Me sõime korralikku jõulutoitu ja pärast seda, nagu iga aasta, külastasime surnuaeda ja viisime küünlaid. Surnuaed oli väga ilus, igalpool särasid küünlad ja kaugemalt paistes oli see nagu linn, kus paistavad tulukesed. See oli väga ilus.
Peale seda külastasime veel paari sugulast ja siis läksime tagasi vanaema juurde, et avada kingitused. Iga aasta kirjutame kõigi nimed paberitele ja tõmbame loosi, kes-kellele kingituse teeb. Tavaliselt teevad kõik ikka rohkem kui ühe kingituse :)

M: Mina tegin kingituse emale- avoni juuksehooldus toodete komplekt+parfüüm(winter express) isale- ,,Sports'' komplekt(dushigeel ja deodorant, mida ta soovis :)) kristelile- eelmises postituses oleva dressika+põhjapõdraga kaelakee.

K: Mina tegin kingituse marielile-eelmises postituses olev mini fashion bag, ja lisaks veel perele ja paljudele sõpradele.

Kingitusi saime ja tegime :)
Mariel sai kingituseks oma avoni toodete jaoks korv-hoidja,H&M-i kinkekaardi, venna+vanaema käest sünnipäevaks raha+jõuludeks raha ja oma kaamera jaoks akud+laadija ning ega rohkem polegi vaja, sest Krissu käest sain ju ka ;)
Kristel sai kingituseks samuti korv-hoidja ja vanaema ning vennakäest jõuluks+sünnipäevaks raha ja veel sai ta imepehmed sussid H&M-ist.

Kahjuks pole lund :(
Lisame siis pilte :


4 comments:

 1. Täiega ilusad pildid ja muidugi ka super jutt (Y) :)

  ReplyDelete
 2. teil on ikka nii ilusad pildid ja te ise olede ka jube ilesad kas te olete õed

  ReplyDelete
  Replies
  1. Me oleme kaksikud, ning aitähh :)

   Delete