}

Thursday, January 9

Quick Week

Hei, ise ka imestasime kuidas see nädal nii ruttu mööda läks, igatahes kindlasti sellepärast, et nüüd on ju jälle kool. Kes meist ikka viitsiks hommikul vara ärgata ja puhata alles siis kui pool päeva läbi :) Kahjuks sellised on kohustused.
Aga siis pühapäeval käisime me kogu perega Tartus. Külastasime AHHAA keskust, Taskut ja Lõunakat :) Peale shoppinguid tegime kiire lõuna McDonaldsis. Super päev oli. (M) Sain ühe ülituusi pluusi Tally Welij'st ning üli ägedad prillid.(K)sai laheda pruuni salli Reservedist ning samuti väga mõnusa pluusi New Yorkerist.
Täna tegime muffineid mis tulid üllatavalt maitsvad ning nüüd üks uudis teile veel,
kui keegi peaks teadma mõnda head koostöö partnerit, kellega saaksime koostööd teha, siis palun andke mingitest toredatest veebipoodidest jne meile siia kommentaaridesse teada. Ning ärge unustage giveaway'd! Loosimine juba teisipäeval http://kristelmariel.blogspot.com/2014/01/giveaway.html#comment-form

Täna uudistasime ka MUS(make up store) facebooki leheküljel. Nende kaubad tunduvad väga kvaliteetsed ning esimesena jäi silma all pool toodud pilt lauvärvide kollektsioonist. Kavatseme endale selle kindlasti lähiajal tellida. Silma jäi see just oma õrnade ja heledate toonide pärast :)
Siin siis paar pilti :) :

No comments:

Post a Comment