}

Monday, March 24

Tested-Tried and Happy//Avon

Nüüdseks oleme ära proovinud kõik Avoni tooted, mis meile saadetud on :) Peame lihtsalt mainima, et kõik tooted on nii suurepärased :)

Nüüd on õige aeg ka rääkida Avoni uuest tootest. On sul tihti probleeme, et hommikul tehtud meik, millega on palju vaevanähtud on juba poole päeva pärast maas? Kas nüüd tulebki iga tunnitagant hakata uuesti meikima(?). Selle probleemi on nüüdseks lahendanud Avon'i Makeup Setting Spray. Suurepärane toode, lihtsalt super! Kasutamine on nagu igal tavalisel spreil, tuleb lasta umbes 20cm kauguselt. Ainuke tähelepanek on selles, et kui sprei peaks silma minema ja kohe hõõruma hakata, siis tuleb ripsmetušš küll maha, aga olge ettevaatlikud :)


Just oli ripsmetušš'ist juttu, siis Avon saatis meile oma superSHOCK MAX mascara. Nagu nimestki juba aru saada, annab see ripsmetele super volüümi, mis on kohe märgatav. Jällegist super, meie kasutame igapäev :)

Kolm suurepäraselt säravat tooni ühes karbis. Must, suurepäraselt sobib suitsusilma tegemisele ja pidulikematele üritustele. Roosa ja valge on väga puhtad toonid ja neid saab kasutada igapäevaselt. Meie, kes me pole väga suured lauvärvi kasutajad üllatusime nende värvide peale kandmisel, kuna karbis tundus roosa väga tume ja julge, aga peale kandes oli see heledam ja see oli väga tore :)

Pakki avades jäi kohe silma see vahva pakend, Avon Foot Works-heatlhy/exfoliating soap-apricot kernel & algae. Kohe kui selle pisikese pakikese avasime siis tundsime väga head aroomi. Seest paistis rohekas seep. Seep, mis aitab kareda koha siledamaks teha. Ja tõesti, see töötas. Väga paljud inimesed nühivad kandu nende pimpskividega aga see seep on isegi parem! Virsiku koostis annab seebile väga hea lõhna :)

Viimaseks jäi siis Heat Infusion Treatment-for all hair types. See toode teeb juuksed uskumatult pehmeks ja siidiseks. Oleme ennem proovinud mitmeid selliseid tooteid aga see oli kõige meelepärasem ja toimis kõige paremini. Tuleb siis võtta üks see pisike tuub ja panna umbeks 1 minutiks kuuma vette. Peale shampooniga pesemist tuleb kanda see kogu juustele ja peale, masseerida natukene sisse ja hoolikalt välja loputada :) Super super super!

Kaunist koolinädalat Teile :) 
Meie peres ikka kellegil on jätkuvalt vaheaeg :D

4 comments:

 1. Oo, see ripsmedušš tundub nii hea!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tegelikult on ka väga super :)

   Delete
 2. Tahaks endale ka seda ripsmedušši :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. haha, otsi müügiesindaja :DD

   Delete