' Mariel Pähkel: Just a day }

8.4.14

Just a day

Hello everybody! This week has been so wonderful and awesome. We have gotten a lots of  new followers yaay! Also this week was quite boring. Nothing interesting happened and the week was the same as always. But today we got a little pack from NURME SEEP. This one was really cute and we were so happy :) At the end of the weekend we will do the review for you, so if  you like something then you can buy it too :) 
If you want to see us in youtube then let us know in comments ☺

Tsauki! See nädal on olnud väga tore ja cool. Me oleme saanud nii palju uusi jälgijaid (tervist kõikidele uutele nägudele! :)). Samas on see nädal olnud ka päris igav. Mitte midagi lahedat pole juhtunud, nagu alati :D. Juba hommikupoole tuli meile sõnum, et Nurme Seep oli meile pakikese saatnud. Peale kooli läksime kiire sammuga kohe pakiautomaadi juurde ja võtsime paki välja. Selle sisu oli nii kevadiseks vajalik ja väga väga armas. Me oleme väga õnnelikud, kui meieni jõuab mõni looduslik toode. Ja need pakendid on ka super armsad; selline sisu kohe tundub ja peab olema midagi kvaliteetset ja toimivat. Aitähh Nurme Seep :) 
Nädalalõpus proovime kõik tooted ka ära ja siis teeme arvustuse. Kui teile midagi meeldib, siis ärge kartke Nurme Seebiga ühendust võtta ja toodete kohta küsida! Neil on alati väga tore teenindus ja kartma ei pea kohe mitte üldse! :)
Ilusat nädala algust teile kõigile! Olge ikka tublid :)


Väga paljud toredad tüdrukud on palunud meil teha youtube portaali mõned videod. Kas ka sina sooviksid näha meid tegutsemas youtube's ning millist videot ootaksid enam? Anna sellest kommentaarides teada :)


Copyright @ Mariel Pähkel. Blog Design by KotrynaBassDesign