}

Tuesday, April 1

Tested-Tried and Happy☺//Meon-MyLook-Sohvy

Vahepeal oleme ikka väga palju pakikesi saanud, mis on super tore :) Kahjuks aga pole aega olnud neid kõiki tutvustada ja just nüüd me seda teemegi :)

Sohvy- Sellelt toredalt firmalt, saime kokku kolm roosat toodet, mis on 100% looduslikud nagu mõni teist juba pildi pealt nägi :). Seal oli Mandariini kehakreem-siin, mustsõstra kehakoorija-siin ja näokreem granaatõuna ja mandlipiimaga-siin. Kui paki avasime siis oli tunda tugevat mustsõstra lõhna ja ausalt me võikski seda kehakoorijat nuusutama jääda :D Naha muutis see pärast väga pehmeks ja lõhn püsis ka peal. See oli kõige parem toode üldse :) Näokreem oli väga kvaliteetne, kohe oli muutust tunda. Kui alguses oli nahk kuiva võitu siis see kreem niisutas nahka silmnähtavalt ja kohe. Ainuke pisikene hoiatus, kellel on rasusem nahk, siis ärge ära ehmatage kui nahk alguses peegelab, peale kreemi peale kandmist, hõõruge korralikult sisse ikka :) Mandariini kehakreem oli ka väga hea lõhnaga, samuti oli kohe tunda niisutust. Super tooted kohekindlasti. Ehk leiate mõnda tootet ja peagi tulevas giveaways ;)

Jägmiseks räägin teile Meoni toodetest. Tegemist on korea kosmeetikaga, sellepärast võivad tooted natukene erineda teile tuntud toodetest aga tõesti, tooted on väga kvaliteetsed ja mõni isegi parem kui eestis toodetud :) Neoon roosa küünelakk-mis helendab uv-valguses paistis pakist oma erksa värvi tõttu koheselt silma. Igapäev on seda tõesti mõnus kasutada, kuna see on just selline värv :) Ainuke miinus selle asja juures oli, et lakk oli päris vedel ja sellega peab natukene vaeva nägema.Tonymoly Delight Tony Tint (siin) huuleläige oli väga hea ja mõnusa kirsiliku lõhnaga. Samuti oli see toode ka natukene vedela võitu aga värv sobib kindlasti suvel kandmiseks. Lisaks teeb see huuled väga siledaks ja niisutatuks. Viimaseks tooteks oli pakis väga väga armas huulepulk aga samas ka palsam Petite Bunny Gloss Bar (siin) Toode toidab huuli väga ilusti ja teeb need koheselt terveks ja ilusaks. Näpuotsaga katsudes võib olla läige natukene kleepuv aga huultel läheb see ilusti laiali ja mitte mingit probleemi ei ole tekkinud :).

Viimaseks siis MyLook.ee kellelt me saime ühe toreda komplekti Active Cosmetics Glamour Midnight Workshop 3-siin. Juba nimest saate aru, et tegemist on effektse õhtumeigi komlpektiga,
Komplekti kuulusid:
*ühekordsed kunstripsmed koos liimiga
*lilla(ploomi tooniga)silmapliiats
*väga mõnusad lauvärvid: must, tumebeež ja pastelne roosa.
Lauvärvid paistsid silma kõige enam oma mõnuste toonide poolest. Suurepärane oli see, et komplektis oli täielik matt must. Sellesmõttes, et ei olnud mingeid sädelusi vaid oli konkreetne toon, väga effektne jääb suitsusilma tegemisel :) Ploomikarva silmapliiats oli samuti väga effektne. Veebilehel oli kirjas, et tegemist on küpsete ploomide värviga, kuid pigem on see tumedam toon, mõne nurgaalt vaadates isegi must. Pliiats on väga hea terava otsaga ja pole ka väga lai. Kunstripsmed tunduvad ka väga effektsed aga siiamaani pole veel vaja läinud ning hoiame neid karbis veel, võistlusteks :)

No comments:

Post a Comment