}

Sunday, May 4

BOOST ''SUPER MANGO BERRY''

Nagu lubatud, siis siit tuleb natukene uut informatsiooni BOOST'i kohta :)

BOOST

Boost on pärit Austraaliast ning rahvusvaheliselt on Boost Juice maailma suurim värske mahla- ja smuutibaaride kett. Boosti smuutid ja mahlad sisaldavad kehale ülivajalikke toitaineid ning on vähemalt 98% rasvavabad. Boosti menüüd on välja töötatud koostöös toitumisspetsialistidega ning smuutid valmivad värsketest puuviljadest ja väherasvasest külmutatud jogurtist. Garanteeritud on vaid puhas naturaalne nauding, sest Boosti smuutid on ilma igasuguste kunstlike värv- ja maitseaineteta! Parim on ka see, et tervisliku toitumise nimel ei pea ohverdama maitset. Boosti smuutid ei ole mitte ainult toitvad, vaid ka superhead!
Eestis on Boost tegutsenud juba 6 aastat. Boost Juice baarid asuvad Tallinnas Rocca al Mares, Kristiines ja Solarise Keskuses ning Tartus Tasku Keskuses ja Lõunakeskuses ning suvel ka Pärnu rannas!
Lisaks Boosti baaridele on ülivinge Boostbuss, mille abil vuratakse mööda Eestimaad ning toredate müüjate ja teistega koos käib alati kaasas ka vana hea sõber Barry, kes levitab rõõmu ja naeru.

Boosti facebooki leht: https://www.facebook.com/BoostEstonia
Boosti Instagrami leht: http://instagram.com/boost_juice_est
-----------------------------------------------------------
SUPER MANGO BERRY
Mõnusalt super mango- marjamaitseline ja veidi hapukas ning kevadiselt värskendav Super Mango Berry smuuti toob naeratuse näole ja suvemõtted südamesse! Ning jook tuletab meelde ka kauaoodatud suve. Meie uus lemmik :)

Tekkis isu Boosti järgi? Mine ja lippa lähimast Boosti baarist läbi ja sa ei kahetse ;)

No comments:

Post a Comment