}

Tuesday, May 27

THE BODY SHOP GOODIE BAG

Täna kuulete natuke firmalt The Body Shop. Kuna käisime hiljuti Tallinnas ning kohtusime seal kahe müüjaga, kes tutvustasid meile veidike tooteid ning kaasa saime ka goodiebag'i, kus sees oli 3 toodet :)
Tahaksime ka vabandada, et pole jõudunud postitusi teha. Koolilõpp on väga kiire ja raske ning kõik asjad on vaja põhjalikult veel õppida, et peridooditööd oleksid korras :)
Suvel on oodata tohutult palju outfiti ja trippimiste postitusi:D.*The Body Shop Mango Sorbet
Toode on tõesti mõnus ihupiim, mida saab kanda nahale mis muudab seejärel naha pehmemaks. Samuti soovitati panna seda peale päevitamist.
Meile sobis väga hästi, kasutasime seda ka näol peale päevitamist. Kuna tegemist on tootega, mis sisaldab ka Aloe't siis seetõttu sobibki see peale päevitamist naha jahutamiseks.

*The Body Shop Tea Tree Flawless BB-Cream
Toode on eriliselt mõnusa lõhnaga ning katab naha täielikult ilma vigadetta. BB-kreem sisaldab endas looduslikke teepuu kontsentraate. Meile soovitati panna seda väikestes kogustes, ringe tehes näole panna kuna kuivab väga kiiresti. On olemas kahte tooni, meile anti heledam ning see sobib väga täpselt meie nahkadega. Samuti nõuab see ka aega, kuna kandmisel peab olema hoolikas, sest nagu ennem mainitud kuivab bb-kreem ruttu ära :)

* The Body Shop Lip Balm 
Viimane toode on kohe eriliselt mõnus. Sobib väga inimestele, kelle huuled on pidevalt kuivad või vajavad tugevat niisutust. Huulepalsam on hõlpsas ning mugavas ümmarguses topsis, kust on kerge kohe seda peale kanda. Jätab huuled pehmeks ja on kiire toimega :)  Topsik on väga mõnusa kujuga ja mahub igale poole ära ka :).

Vabandame kvaliteedi pärast, meie kaameraga esineb probleeme ning pildid on tehtud iPhone kaameraga. Vabandame veelkord :)

2 comments:

  1. Teil iphone? Aga hea postitus, ühe kirjavea panin ka tähele: müüjaga* :D

    ReplyDelete
    Replies
    1. kuna postitus ka telefonis kirjutatud, siis tuli jah pisike veake sisse :)

      Delete