}

Wednesday, June 11

CRUISIN

Täna tuli ka Marieli longboard kohale, ning nüüd veetsime ka esimese päeva täielikult cruiisides. Lauakuurist saime me väga hea hinnaga Mindless longboardid, mis teevad oma ''tööd'' väga suurepäraselt. Nende longboardidega on võimalik isegi kõige krobelisemal teel hakkama saada. Rattad on suhteliselt suured ning sellise kummist materjaliga, mis aitavad kiirelt ning kergelt edasi liikuda. Super valik sõpradega cruiisimiseks, nii mõnus lihtsalt:).
Longboardid on mõeldud, lihtsalt mõnusaks cruiisimiseks on välja antud erinevaid variante, millele vastavalt on ka siis nende kujundus kokku pandud. On longboarde, mis sõidavad kiiremini ning on ka selliseid mis sõidavad aeglasemini. Kui te ei oska endale õiget boardi kohe välja valida, siis konsulteerige kindlasti lauakuuri tiimiga ja nemad aitavad teid kindlasti :).
Hetkel on lauakuuri lehel ka palju soodukaid, kõiki longboarde saate näha SIIT.

Lauakuuri valikust võib leida Krowni ja Paradise longboarde, Mo´Badda kaitsmeid, Krowni kiivreid, Amphetamine ja Bullseye laagreid. Igaüks kellele vähegi selline cruiisimine ja sõitmine huvi pakub siis kõiki erinevaid laudu võite leida


 Meie longboardid SIIT ja SIIT :)2 comments:

  1. Aga millised on parimad? Kas Paradise või Krowni?

    ReplyDelete
    Replies
    1. Meie arust mindless boardid kõige paremad :)

      Delete