}

Wednesday, September 3

BOOST- STRESS RELIEF

Aeg jookseb nii ruttu ja isegi ei märka kui uus kuu on käes. Blogi on nii nii nii untsu jäänud ja sellest on nii kahju:( Me vist ei jõuaks isegi ära rääkida kui palju plaane ja pakkumisi meid ees ootab. Kool on käes ja nüüd läheb taas nö. blogi rutiin ka korda. Me väga loodame, et te pole pahased ja kurvad. Selle aja teeb tasa meie uued suured plaanid ning juba järgmisel nädalal on blogi taas ''back in track'' ja huvitav :)
Täna teeme juttu boosti uuest kuupakkumisest. Stress Relief on nii mõnusalt magus ja puuviljane. Kui Viljandis oleks Boosti joogibaar, siis kindlasti peale kooli võtaks küll sellise mõnusa jahutava joogi :)

See turgutav ja taastav jook sisaldab banaane, vaarikaid, mango nektarit, vanilje jääjogurtit, sorbetti ja loomulikult imuunsuse buusterit. Boosti smuutid ja joogid on väga head vahepalad ja no kindlasti väga maitsvad. Polegi proovinud ühtegi jooki, mis meile ei maitseks, vist:P. Värvuselt on ta selline beebiroosa, proovige kindlasti järgi :)

Võime natukene rääkida ka plaanidest. Sellel nädalal on tulemas blogisse taas üks loosimine ja avonil ning joik'il on ka üllatusi :) Hoidke silm peal :)