}

Friday, October 3

Canon Legria Mini

Septembri alguses andis Canon meile võimaluse testida pisikest Canon Legria Mini kaamerat, mis on just mõeldud vlogide tegemiseks.
Kaameraga jäime meie väga rahule, ning plaanime seda isegi endale soetada. Videod on ilusti filmitud ja hakkame neid vaikselt üleslaadima, kui mälukaardi kätte saame :)Kaameral oli puutetundlik ekraan, mida andis ka pöörata. Video tegemise ajal oli koguaeg näha kuidas ''video'' jääb. Lisaks oli olemas ka pisike jalg ja statiivi kinnitus.

Kindlasti tasub ära mainida super kvaliteetse mikrofoni poole. (Stereomikrofon) Hääl jäi tänavatel kõndides üllatavalt selge, kuigi tagataustal oli kosta suuremat lärmi.
Kaamera filmib HD-s mis oli selle pisikese kohta üsna uskumatu. Videod jäid alati puhtad ja kvaliteetsed.
Samuti oli olemas ka fotonupp millega andis teha pilte ja selfisi

Olemas on ka WiFi ühendus, mille kaudu saab kõik pildid otse arvutisse sünkroonida.


Miinusena tooks välja selle, et kuna kaamera saadeti meile nö. karbivormis, siis natukene ebameeldiv oli teda kaasas kanda, selle mõõdulist kotti meil kahjuks olemas ei olnud.

Kõikidele tulevastele Canon Legria Mini omanikele tahaks öelda, et kaamera on oma pisikese välimuse poolest seest ülivõimas. Aga kuna kaamerasilm on allpool ekraani siis ehk videotel ka märkate, et me ei vaadanud otse kaamerasse, vaatasime ekraani, kuna oluline oli ju ka enda look filmimise ajal ;)


Fotod on pärit Miss Liina(http://www.missliina.com/) blogist, sest meie mälukaart on hetkel ära laenatud :)
Loe ka tema arvustust: http://www.missliina.com/2014/01/tech-talk-canon-legria-mini-vlogging.htmlNo comments:

Post a Comment