' Mariel Pähkel: TEAZY 28 PÄEVA KUUR NING LISAKS }

7.10.14

TEAZY 28 PÄEVA KUUR NING LISAKS

Tänu teazyle, kes valis välja viis inimest, kes saavad nendega koostööd teha, oli meie blogi üks nendest ning nüüd saimegi lõpetatud enda 28 päeva kuuri. Tegime varem ka 14 päeva kuuri, mille postituse võid leida siit ning tutvustuse siit.
Tarbisime hommikuteed igal hommikul (ka vahel lõunal) ning õhtuteed enamasti enne magamaminekut või ka õhtusöögi kõrvale. Tee joomine tekitas põnevust ning eelkõige hea tunde.Alguses oli ikka harjumatu teed ilma suhkruta juua aga nüüd oleme juba harjunud ja kui joome mõnda teist teed, siis sinna samuti ei kipu enam suhkrut lisama:D Kõik looduslik teeb organismile ainult head ning kindlasti soovitame kõigil seda proovida!
Enesetunne pärast teede joomist on kirjeldamatu. Kõht pole enam nii täis, ning näksimisisu läheb aina väiksemaks. Eelkõige just magusaisu kaob ja enam ei kipu ka ostma kommi, burgerit või friikaid. Samuti aitas teazy ravida ka külmetushaigust, mida mõlemad siin septembrikuus põdesime. Tee koosneb looduslikest koostisosadest, ning see on ka üks põhjustest mis on meiejaoks suur pluss. Õhtuteed juues tekkis kohe rahulikum tunne ning kohe oli rahulikum magada. Eelkõige kiirendas see ainevahetust, mis oligi üks nendest põhjustest, miks see tee aitab kaalu alandada. Kui varem olime pärast pikka päeva väsinud ja jõud oli otsakorral, siis teazy muutis selle hoopis vastupidiseks. Nüüd liigume ringi nagu jänesed:D ja väsimust päevapeale isegi ei tunne, vahest võibolla tekib peale treeningut või raskemat päeva aga üldiselt on tiptop.
Nüüd räägiksin veidike trennist ja tervislikust toitumisest selle 28 päeva jooksul. Enamasti sõime ikka korrapäraselt, kuid mitte 100% tervislikult ja trenni tegime ka peaaegu igal päeval (jalutasime iga päev umbes 5km+jõuharjutusi tegime siis kui vaba aega oli veidike rohkem). Kokkuvõttes oli kehaümbert kadunud cm arv üllatavalt hea ning kaal alanes ka nii 3-5kg võrra. Siinkohal pean vabandama, kuna kahjuks enne kuuri algust unustasime endast pildid teha ja me loodame, et see kuidagi teid ei kurvasta.
Kuuri ajal tekkisid ka väikesed probleemid. Nimelt hommikuti oli vahel nii kiire, et tee jäi joomata :( aga selleasemel jõime siis teed lõunal või pealelõunat. Vahest tekkis ka peale tee joomist selline halb tunne aga arvatavasti sellest, et keha on tundlikum sellistele koostisainetele aga see läks kiirelt üle. Eks iga inimene on erinev ja reaktsoonid on samuti erinevad toodete vastu. 
Nüüd ka veidikene teemast, mida olen juba pikemalt näinud erinevates facebooki gruppides ning kuulnud inimestelt, kes seda teed isegi mitte proovinud pole. Nimelt ''teazy ja kaalulangus''
Nagu enamus teist on ka juba märganud, et inimesed kes pole teed veel proovinudki jahuvad ainult sellest, kui halb see on. Pidevalt näen inimesi kommenteerimas ''mis mõttega sellist kallist teed osta, kui see ei kaota kaalu. Trenni ning tervisliku toitumisega kaob kaal'' või ''see kaalukaotus on teil kuuri ajal lihtsalt peas kinni, tegelikult ei alanda see üldse kaalu''. Vabandan ette ära aga reaalselt MISASJA?? Inimesed, kes pole teed proovinud ajavad sellist juttu suust välja?! :D 
Teazy hommiku- ja õhtutee tekitavad täiskõhu tunde, mille tagajärjel sa enam ei taha magusat ning kaob ka suurem näksimisisu, tänu millele sa sööd vähem ja korralikumalt. Õhtutee kiirendab ainevahetust, mis samuti aitab kaalu langetada ning keha mürkidest puhastada. VOT selle tulemusel langeb kaal. Inimesed arvavad, et ainuüksi tee joomine alandab kaalu ning teel ei ole muid tegureid, mis alandaksid kaalu. Ma loodan, et te olete sellest kõik arusaanud ning ei kommenteeriks seda, millest te tegelikult midagi ei tea:D

Kokkuvõtteks tahame mõlemad öelda, et teazy poolt antud võimalus on nii super ja oleme teazy tiimile ülimalt tänulik! See oli nüüd veidi põhjalikum postitus ja me ootame teilt kindlasti arvamust selle postituse kohta ning samuti kui tekib küsimusi, võite kirjutada kommentaaridesse ja me vastame nii põhjalikult kui võimalik :)
Hetkel on kõik teed e-poes välja müüdud aga garanteeri endale üks komplekt kas 14 või 28 päeva kuuri ning vormista eeltellimus siin ning samuti saad sa tellida ka endale jääteed ja muud põnevat teazy.ee lehelt. Copyright @ Mariel Pähkel. Blog Design by KotrynaBassDesign