}

Wednesday, January 21

Change

Heihei! Kuna Te kõik olete kindlasti märganud meie vähest aktiivsust siin blogis, siis esmalt palun kõigilt nii väga vabandust, et Te olete pidanud ootama. Nagu me oleme aru saanud, siis on osad lugejad ka kadunud.
Kõige selle põhjuseks oli eelkõige suur kaamera probleem, pidevalt sai aku külmas kohe tühjaks ja mingi aeg polnud seda võimalik üldse isegi kasutada. Nüüd on see lahendatud, natukene hilinenud jõulukingituseks tegin endale Samsung NX mini, hübriidkaamera. Ostuga olen väga rahul.
Teine põhjus oli veel, millest ma siin postituses tahtsingi rääkida. Pikad päevad koolis ja juba nii vara läks pimedaks, et välja ei jõudnudki. Kuna Kristelil olid ja on ka muud tegemised, siis hetkel võtan ma blogi täiesti enda peale üle. Ma loodan, et Te ei pettu selles valikus, kuna muidu oleks see vast üldse tühjaks jäänud. Ma väga loodan ka seda, et lugejad jäävad alles. Kindlasti on Kristel blogis olemas, aga ühesõnaga mitte nii palju(see on ajutine!).

Üritan nüüd kiiruga lähipäeval mõned pildid ja videod teha :) Lisan mõned pildid mis on küll päris ammu tehtud, aga siiani pole blogisse jõudnud.

Ma kordan, et blogi EI OLE läbi, lihtsalt hetkel Kristel enam ei blogi siin, vaid ainult mina! Mitte midagi ei jää poolikuks ega ei lõppe ära! :)No comments:

Post a Comment