' Mariel Pähkel: Unpublished }

SNAPWIDGET

10.3.15

Unpublished

Viimasel ajal olen paljudes blogides näinud ''bits and pieces'' või ''unpublished'' postitusi, kus siis vaadatakse tagasi ning räägitakse, mis on vahepeal toimunud. Kuna mul on siin pisut vaikseks jäänud siis ma mõtlesin, et teen ka pisikese postituse :).Vitamin Well on olnud alati üks mu lemmikuid jooke. Alguses oli minu lemmikuks Everyday, nüüd aga pikemat aega juba Focus, mustsõstra maitseline jook- soovitan kõigile!

Tänu blogija Gretele (click) tuli meelde, et mul on kapis seismas St.Tropezi isepruunistav vaht ja ma võtsingi laupäeval selle taas kasutusse. Ma olin tulemustega väga rahul, vaht jääb väga naturaalne ning 100% ühtlane isegi kätega peale kandes. // Üks hommik, kui Prints oli otsustanud voodisse päikse kätte magama tulla ;).

 Vasakul hoian ma käes ühte maailma parimat palsamit. Tänu kõikidele hääletajatele sain ma Camorka võistluses 2.koha ning sain terve Placent Activ'e komplekti. Palsam eemaldas minu juustelt kollaka tooni ning tegi need niinii pehmeks! :)


Ennem trenni ja trennis. Lõpuks liitusime (tegelikult juba veebruari lõpus) MyFitnessi spordiklubiga. Kõik on seal väga suurepärane, treenerid on tuttavad, kõik on väga sõbralikud! Täna käisime lausa kahes rühmatreeningus ning sain endale ka jõusaali kava :)
Lõpuks on samuti käes viimane nädal enne vaheaega, tegelikult ainult kolm päeva! Vaheajal on plaanis kindlasti Tallinnast läbi põigata ning samuti blogisse vlog üles panna ning võibolla läheme isegi spaasse mida ma kindlasti ka teiega jagan :)

Minul on siiamaani olnud väga tore nädal, kõike kõike kaunist teilegi mu lugejad! :)
Copyright @ Mariel Pähkel. Blog Design by KotrynaBassDesign