' Mariel Pähkel: VLOG | Saaremaa #1 }

SNAPWIDGET

18.3.15

VLOG | Saaremaa #1

Täna jõudsime lõpuks Saaremaale, ma olin seda nii nii kaua oodanud. Hommikul läks jube kiireks, kuna meie praam pidi minema tegelikult tund aega varem ja kokku kulus sõidule ära 4h.
Ma pean tõsiselt vabandama, et mul pole see vloggimine veel käpas :D Kõik need ebaühtlased üleminekud, kaamera fookusest väljas olemised ja värisemised- ma tõsiselt palun teilt kõikidelt juba ette vabandust, kes pole seda videot vaadanud. Ma ei osanud üldse sellega arvestada, et mu käsi võib nii palju väriseda- tuleb muretseda väike statiiv :)
Homme ma üritan natukene täpsemalt ja korralikumalt filmida, sest nüüd ma siis tean, milline see tuleb kui ma nii jätkan (hihi:D).
Homme asume Kuressaaret avastama, me käisime siin vist viimati, kui olime 7. Lossis ja linnas ning ma usun, et saan palju sisukama video.
Me asume (nagu videos nimetatud) GOSPAS' ehk Georg Otsa Spaa Hotellis.
Täpsema info saate siit : http://gospa.ee/
Siiani on kõik väga tore, jõusaalis sain ilusti oma treeningud tehtud, toidud on väga maitsvad, eriti see soe šokolaadi kook koos minu lemmiku LaMuu pistaatsia jäätisega(!!) ning käisime isegi veel peale õhtusööki spaas, et teha väibasseinis mõned pildid(video lõpus hoolikalt aknast välja vaadates näete basseini!:)). Toad ise on väga ilusad ja korralikud.
Kui te sooviksite näha minu treeningutest jõusaalis pilte või neid basseini klõpse siis kindlasti andke mulle teada! :)


Aga võtke endale midagi näksimist ja juua, ning vaadake see pisike vlog läbi! Loodan, et meeldib :) Kõik soovitused, nii head kui halvad jätke kommentaaridesse ning küsimustele vastan hea meelega.
VALI mutrivõtmelt kindlasti 1080p! :)

Copyright @ Mariel Pähkel. Blog Design by KotrynaBassDesign