}

Monday, April 13

BLOGGERS TOGETHER | Emotions from Estonian Bloggers Flea Market

Ma võin nüüd vist öelda, et 12.aprill oli mu elu üks lahedamatest pühapäevadest. Hommikul, kui me Foody Allenisse suundusime, oli närv ikka sees, kas ma tean kedagi? äkki keegi ei tahagi minuga tuttavaks saada? ja palju muud. Juba kirbuturu alguseks võisin öelda, et see nii k-i-n-d-l-a-s-t-i-i-i ei ole. Mu ootused sõna otseses mõttes purunesid, see on hea, lausa super hea, sest ma sain tuttavaks nii toredate blogijatega ja tõesti, ...I have always wanted a friend who is a blogger, now I have alot and they are the best. Ma tõesti oleksin nii kahestsenud, kui ma poleks sinna läinud.
Kuigi müük nii hästi ei läinud, sai paar asja ikka maha müüdud, sain ma endale see eest hulga toredaid sõpru, salon+ juuksuritelt nõu ja testreid ning isegi lokid endaga kaasa(:D).
Tahaksin tänada kõiki, kes kohale tulid ja minu leti äärest endaga midagi kaasa said, lisaks kõiki blogijaid, kes seal olid ja minuga juttu rääkisid või naeratasid (see viimane tegi tuju eriti heaks), ma loodan, et tulevikus saan kindlasti nende toredate inimestega veelkord kohtuda ning samuti oma lugejatega.

Mainin ära, et blogi aadress on muutunud, kuid ligi pääseb ka ikka kristelmariel.blogspot.com' aadressiga. Ning samuti on täna viimane päev, kuhu saab üles anda oma lemmikud/toredamad blogijad SIIN! Ma olen ülimalt tänulik neile, kes juba minu nime või blogi üles andnud on :))


Vasakult-paremale(ava kindlasti ja tutvu nende toredate inimeste blogidega ja miks mitte nende endiga:))
Viimased kolm pilti on tehtud fotograafi Meisi Volt poolt :)

2 comments:

  1. Nii tore oli näha. Ja superlahe, et iga turuga saan tuttavaks ka uute blogijatega ja leian ka tee nende armsasse blogimaailma. Igatahes on Sul minu näol üks follower juures!

    ReplyDelete
    Replies
    1. Appi, aitähh ilusate sõnade eest :) Ja suured suured tänud kutsumast :)

      Delete