}

Saturday, May 9

Placent Activ + LOOSIMINE | VIDEO

Ma ei tea kuidas Teiega on lood, aga ma ütlen ausalt, et terve hommiku olen ma veetnud lihtsalt pikali olles ja võtnud rõdupeal päikest(kui imelik see ka pole, siis 3h ja no rante on näha:D). Eile öösel hakkasin ma monteerima ja laadisin üles samuti oma uue videokese, tegemist on siis Placent Activi kuuri tutuvustamisega, nii nagu te soovisite :) Lisaks on boonusena lõpus väike üllatusloosimine. Jah just selles tahaksin ma ka Teile rääkida.
Ma mõtlesin, et mai on üks tore kuu ja selle jooksul, ennem suve, võiks ju korraldada midagi põnevat. Ma tulin mõttele, et ma loosin iga natukese ajatagant välja ühe auhinna. Osalevad kõik, kes on minu instagrammi, facebooki, twitteri, blogi ja youtube kanali jälgijad. Auhindu on 500€ väärtuses ;)

Nüüd aga video juurde, seekord tuli päris pikavõitu, võtke üks smuuti ja vaadake video ära ;)
Vali 1080p ;)

23 comments:

 1. Oled väga tubli ning on märgata, et oled eelnevad nõuannded vlogi paremaks muutmiseks kõrva taha pannud.
  Ainukeseks märkuseks oleks juuste kohendamise. :) Jätka samas vaimus! :)

  ReplyDelete
 2. Ei tahaks üldse õel olla ega midagi, aga kohutavalt häiris taas see juuste sättimine, võib olla kui sa sel ajal vähemalt räägiks oma juttu edasi, see ei häirikski, aga sa jääd lihtsalt poole lause pealt vait ja sätid ja sabistad neid juukseid. Soovitan järgmine kord monteerimisel need kohad välja lõigata ja segased laused samamoodi mõtle läbi ja ütle uuesti - need kokutamised teevadki video pikaks ja igavaks.
  Ja üks asi veel - ütlesid, et see hari sulle täiega meeldib, et on lausa amazing, aga kuidas siis Sul pole selle kohta midagi öelda? Tahaks ju ikka teada mille poolest ta Sulle nii hullult meeldib. See kui ütled, et Sul pole midagi selle kohta öelda, jätab kahtleva mulje.
  Muidu tubli! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Vabandust, aga kui ma ikka kaamerast näen, et juuksed peas püsti või midagi, siis vaatajana häirib see mind rohkem kui mul on imelik soeng või kui ma neid korraks sätin. Jah need on minu videod, mina sätin, kui ei meeldi siis keegi pole kohustanud vaadata :) Lisaks ma teen seda kuidagi alateadlikult ja mind see ei häiri ja videot päris poole sõna pealt katki ka jätta ei taha :) Aga kus on see koht kui ma vait jäin ja ainult juukseid sättisin? :D
   Tangle Teezer ongi amazing ja muud midagi öelda ei saa, sest see on lihtsalt nii super ;)

   Delete
 3. Ma raiskasin praegu peaaegu 17 väärtuslikku minutit oma elust. Video idee iseenesest on väga hea, aga sa räägid nii kiiresti. Vahepeal on lausa raske aru saada, et mis sõnad nüüd suust välja tulevad (eriti kui Placent Activ pudeli pealt loed kirja). Ehk võiksid ka natuke sellega tööd teha. Ja teine asi, mis mind natuke häiris, et sa ei räägi ju eriti midagi nende toodete kohta. Ma ei tea, võib-olla nende kohta polegi nagu midagi öelda, aga ürita ikka välja tuua võimalikult palju asju ka siis kui sa ei oska neist väga midagi rääkida. Kirjuta näiteks kasvõi paberile erinevad asjad, mida võiksid hinnata. Ja video lõpupoole häirib mind see, et sa oled vist lõiganud seda ja iga uus klipp algab või lõpeb vaiksema heliga ja see helivahetuvus häirib. Ja aitähh kirjutatakse ühe h'ga.

  11:34 on see koht kus sa jätad lause poolikuks ja sätid juukseid.

  ReplyDelete
 4. Mu arust oled sa mega armas tüdruk ja meeldiv on näha, et sa blogimist nii tõsiselt võtad ja see sul nii edukaks ka kujunenud. :)
  Videol polnud otseselt viga midagi peale selle, et ta liiga pikk on ja otsest arvustust oli seal sees väga vähe. Ja noh, see ka, et ära enda väljanägemise pärast nii palju põe. Ütled, et sätid juukseid kui näed, et nad peas püsti, aga videos pole üheski kohas, enne su sättimist märgata, et sul midagi püsti oleks, seega, ee, jah. :D Või siis tee juukselakiga enne video filmimist soeng viimseni korda, nii et saad rahulikult filmida ja ei pea selle ajal enda väljanägemise pärast enam muretsema. :)
  Loodan, et sa nüüd minu peale pahaseks ei saa, nagu eelmise kommenteerija peale, sest ma ei kritiseeri pahaga, vaid ikka hea pärast räägin. :D

  ReplyDelete
 5. Suuuuuuuuuuuurepärane video oli! Nii tore on vaadata, et sa võtad seda väga tõsiselt! :) Aga mul on üks küsimus, ma ise elan ka Viljandis ja kus näiteks täpsemalt neid kõiki tooteid saaks? Apteegis? Selliseid videoid võiksid sa rohkem teha, sest üks asi on kui sa kirjutad sellest tootest, aga vaadata toodet ise ja kuulata on palju mõnusam :D Mind see juukse sättimine ei häirinud kuna ikka videos tahad ju ilus välja näha :) Aga jätka samas vaimus! Tubli oled! :D

  ReplyDelete
 6. Tahtsin veel küsida, et mis on su Twitteri nimi?

  ReplyDelete
 7. Ma ei taha olla õel ega midagi, aga lihtsalt pean mainima, et kohad kus nt oma juukseid minut aega näppisid ja midagi ei rääkinud saab ilusti välja monteerida,selleks ei pea isegi ostma kallist editori programmi, igas windowse arvutis on sees selline asi nagu windows live movie maker ja mac-i arvutites ka on juba olemas programm millega enamus maailma tasemel youtuberid oma videosid monteerivad, lihtsalt mind kui vaatajat ärritab see ja noh kõne maneeri ja teksti kiirusega näe ka vaeva, nt ütlesid et sul ei ole dangle teaser-i kohta midagi öelda pigem oleksid võinud öelda et sul pole sõnu kirjeldamaks selle headust või et sõnad ei saa kirjedada seda toodet, sinu sõna kasutus jättis mulje nagu see toode oleks täis saast, Kui need vead parandad ja videod läbi mõtled oled väga lahe ja potentsiaalne youtuber, võta omale aega ja vaata nt Tanya Burr-i või Zoella videosid ja vaata kuidas nende videod on täis positiivsust, ja ära Loe pakilt infot vaid räägi omast kogemusest siis tekib inimestel ka rohkem huvi, paki pealt saab lugeda igaüks ;) ära nüüd arva et ma heidin sind ma lihtsalt annan soovitusi et oleksid veel lahedam, ise olen blogi kaua aegne jälgija ja muidu väga meeldib

  ReplyDelete
  Replies
  1. loomulikult ma ei saa pahaseks, aitähh sulle :) nagu näed siis oli see alles mu teine video, eks ma üritan edasi ;)

   Delete
 8. kas kõigis kohtades peab follower olema:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. loosin välja kõikides kohtades midagi põnevat, instagrami loosis osalemiseks pead olema jälgija, twitteri loosis twitteris jne :)
   antud loosi puhul on reeglid kirjas :)

   Delete
 9. Mind ka huvitab, et kas igal poole peab olema? Mul mingi 3 kontot neist puuduvad :D

  ReplyDelete
 10. Video venib to-hu-tult :( Kas Sa endale tukka pole mõelnud lõigata? Sul kasvavad juuksed otse näo ette nagu kardinad, miks mingit teistsugust soengut ei tee/lõika? :) Milliseid volüümi andvaid tooteid kasutad muidu? :)

  ReplyDelete
 11. see juuksesättimine oli tõesti awkwardddd...:D Ja ära tiri neid juukseid endale näo ette. Not nice.

  ReplyDelete
 12. Sa oled niii noor aga jubedad kortsud juba silmade all

  ReplyDelete
  Replies
  1. no näed siis hakkan juba vanaks jääma, pole niii noor :DDDD

   Delete