}

Sunday, June 14

#EBA2015 EHK EESTI BLOGIAUHINNAD


Nagu te kõik juba kindlasti teate, siis toimus neljapäeval Butterfly Lounges esmalt Eesti Blogiauhindade jagamine, ehk #eba2015.
Sain kutse päris kaua aega tagasi, ning olin nii elevil, et kes sinna kõik kokku tulevad, mis toimub, kes võidab auhindu ja kes tunnustatakse parimaks.
Läksimegi siis neljapäeval Buttelflysse ja jõudsime natukene ennem kuut kohale. Blogijad pandi istuma ühelepoole ja külastajad teisele poole baari. Laudadel olid kohe silmmärgatavad ja kaunid Tassikoogid, Valio Alma smuutid(isegi või karbike ja piim!:D) ning palju muud snäkkimiseks.
Istusime tahapoole, sest kõik lauad olid kohale jõudes peaaegu täis ning pole väga minulik minna istuma võõraste lauda:D, seega seadsime kohad sisse Tassikookide põhilaua juures olevate tumbade peal.
Kuna ajakava nägin ma alles 30min pärast kohalejõudmist, siis ootasin põnevusega auhindade jagamist. Mulle meeldis, et anti aega blogijatele üksteisega tutvumiseks, pildistamiseks. Ženja käis hiljem ka mikrofoniga ringi ning uuris nii mõneltki blogijalt, et miks-millest-kus sina blogid, rääkis huvitavat infot Tassikookidest ja see oli väga mõnus ja chill.

Kohal oli ka TV3, kellele mina ja Anett, ning paljud teisedki blogijad, intervjuu andsid. Hiljem tegi Õhtuleht samuti videoid ja pilte, kuid siis olin mina juba bussile kiirustanud. Kahjuks jah, ei saanud mina lõpuni olla, kuid tulemused, mida hiljem tabelist vaatasin olid väga toredad.

Sain 17'nda koha 46st osalejast- parima moe-ja ilublogi valdkonnas- yeey!
Olen kuulnud üritusest päris palju, kuidas ei meeldinud kellegile teatud inimeste käitumine, korraldus ja veel palju muud, kuid see kõik oli ju esmakordne, ning minuarust väga hästi tehtud.
Võimaluse korral oleks andnud auhinna ka parimale videoblogijale(youtuberile), ning parimale suhtlejale!(kes oma lugejate kommentaaridele vastab, alati suhtleb ja on sõbralik) :)

6 comments:

 1. Hetkel lugedes sinu ettepanekut auhinda anda ka "parimale suhtlejale" jääb esiteks tunne nagu Sina arvad, et oleksid selle auhinna saanud ning teiseks, Sa ei vasta alati sugugi meeldivalt. Kui kirjutatakse kriitikat, vastad sa vägagi negatiivse alatooniga, mõtlemata sellele, et kriitikat lugedes, saad Sina muuta end ja oma blogi paremaks! Edu Mariel!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oh jumal mina ei oleks elusees endale sellist auhinda andnud :D Motlesin, et selline hea suhtleja on Pille-Riin blogist Genefic hoopis!! ;)

   Delete
 2. Minu arust ülimalt hea idee need kaks kategooriat lisada. Tooks veel natuke põnevust auhindade jagamisele juurde :) Ehk järgmine aasta võetaksegi kasutusele ;)

  Palju õnne saavutuse puhul ka!

  K./www.diylicious.ee

  ReplyDelete
 3. Tekkis üks küsimus, et kuidas sa said domeeni nime aint .com´iks?

  ReplyDelete