' Mariel Pähkel: #EBA2015 EHK EESTI BLOGIAUHINNAD }

SNAPWIDGET

14.6.15

#EBA2015 EHK EESTI BLOGIAUHINNAD


Nagu te kõik juba kindlasti teate, siis toimus neljapäeval Butterfly Lounges esmalt Eesti Blogiauhindade jagamine, ehk #eba2015.
Sain kutse päris kaua aega tagasi, ning olin nii elevil, et kes sinna kõik kokku tulevad, mis toimub, kes võidab auhindu ja kes tunnustatakse parimaks.
Läksimegi siis neljapäeval Buttelflysse ja jõudsime natukene ennem kuut kohale. Blogijad pandi istuma ühelepoole ja külastajad teisele poole baari. Laudadel olid kohe silmmärgatavad ja kaunid Tassikoogid, Valio Alma smuutid(isegi või karbike ja piim!:D) ning palju muud snäkkimiseks.
Istusime tahapoole, sest kõik lauad olid kohale jõudes peaaegu täis ning pole väga minulik minna istuma võõraste lauda:D, seega seadsime kohad sisse Tassikookide põhilaua juures olevate tumbade peal.
Kuna ajakava nägin ma alles 30min pärast kohalejõudmist, siis ootasin põnevusega auhindade jagamist. Mulle meeldis, et anti aega blogijatele üksteisega tutvumiseks, pildistamiseks. Ženja käis hiljem ka mikrofoniga ringi ning uuris nii mõneltki blogijalt, et miks-millest-kus sina blogid, rääkis huvitavat infot Tassikookidest ja see oli väga mõnus ja chill.

Kohal oli ka TV3, kellele mina ja Anett, ning paljud teisedki blogijad, intervjuu andsid. Hiljem tegi Õhtuleht samuti videoid ja pilte, kuid siis olin mina juba bussile kiirustanud. Kahjuks jah, ei saanud mina lõpuni olla, kuid tulemused, mida hiljem tabelist vaatasin olid väga toredad.

Sain 17'nda koha 46st osalejast- parima moe-ja ilublogi valdkonnas- yeey!
Olen kuulnud üritusest päris palju, kuidas ei meeldinud kellegile teatud inimeste käitumine, korraldus ja veel palju muud, kuid see kõik oli ju esmakordne, ning minuarust väga hästi tehtud.
Võimaluse korral oleks andnud auhinna ka parimale videoblogijale(youtuberile), ning parimale suhtlejale!(kes oma lugejate kommentaaridele vastab, alati suhtleb ja on sõbralik) :)

Copyright @ Mariel Pähkel. Blog Design by KotrynaBassDesign