' Mariel Pähkel: BATISTE INSTANT HAIR REFRESH }

5.9.15

BATISTE INSTANT HAIR REFRESH

Ma olen kohe päris kindel, et te olete varasemalt kuulnud Batiste kuivshampoonidest või mõningaid neid poelettidel näinud. Batiste tooted on lihtsalt imelised, kõik reaalselt kõik! Nad tulid hiljuti välja ka oma uue tootega, mis on siis Strenght & Shine dry shampoo.
Batiste pakendid on eriti laheda disainiga, sellised omapärased ja hästi lõbusad. Neil on selline suuremat sorti pihusti millega tootet siis juustejuurtele kanda. Pudelid on 200ml'sed.

Üks kõige suurem pluss on nende kuivshampoonide juures see, et ta imeb rasu peast ära, su juuksejuured on puhtamad ja heledamad( tumedatel juustel soovitan kasutada brünettidele mõeldud, siis saab peita ka väljakasvu) ning mitte vaid peale vaadates vaid ka katsudes ja tundes. Juuksed ei jää takused, rasked vaid kerged, pehmed ja siidised.

Minu lemmik on Batiste Fresh, pudel on juba selline külmem kui teised. Ta värskendab juukseid 100% ja seda on tunda, nagu selline pisike külmem tunne, aga see eest super!
Uuim, Strenght & Shine, on tõesti oma eesmärki täitev. Juuksed on kerged ja säravad. Mulle meeldiks kui sellel oleks ka selline värskuse nõks juures.
XXL Volume on samuti vapustav. Ta annab juustele korraliku massi ja on ka tunda, et juuksed puhtad. See võibolla ei sobi inimestele, kellele ei meeldi kui selline ''mass'' peas on, ta annab kohe ilusti juurde. Soovitan proovida kelle juuksed üldse ei taha volüümi juurde saada! :)

Nende hind on kuskil 4-6€ vahel, oleneb kust leida. Rimis on soodukate ajal kuskill 4,6€ ja suurest pudelist jätkub kohe päris kauaks. Olemas on ka väiksemaid ja teisi erinevad kuivshampoone, seega otsige endale sobiv ja kindlasti katsetage- ma muidu pidin pead pesema vähemalt 3-4x nädalas, nüüd vaid 2!Copyright @ Mariel Pähkel. Blog Design by KotrynaBassDesign