}

Wednesday, September 30

FOOOOOOOOOD - HEALTHY EATING TOPIC

Hey guys, you always ask me about my healthy lifestyle and what I eat- mostly. So today here are some quick tips and recommendations about this topic :)
At first you need to drink at least 8 glasses of water everyday. If you don't like the taste of water then add something there; lemons, limes, some peppermint or berries.
Also, I recommend to eat small portions, between every 3 hours. This will help your body to burn the fats and helps the body to digest food faster.
If you like to drink coffee or tea, then don't add sugar in it. Drink detoxing teas; i suggest Teazy tea, it's my favourite. But any green tea will help you too :)
Also smoothies are your very good friends, if you are not a ''morning person''. Add any fruits you like and some liquid and you are ready to go.

Nii palju küsimusi saadetakse mulle seoses toitumisega. Toon välja mõned pisikesed, kuid olulised asjad mis aitavad tervisliku elustiili juures palju kaasa :)
Esiteks tuleks päevas kindlasti ära juua vähemalt 8 klaasi vett. Vesi puhastab keha ja on kasulik ka kaalulangetamise juures. Kui tavalise vee ''maitse'' ei meeldi, siis võiks sinna sisse lisada kas piparmünti, sidrunit, laimi või marju.
Söögikorrad võiksid olla väiksemad ning iga 3h järelt. See aitab kehal kiiremini toitu seedida ja ka paremini rasvu põletada.
Kui oled aga suur kohvi inimene aga ei suuda sellest loobuda, siis jäta ära suhkur ja vähenda joomiskordi - asenda kohv sidruniveega. Teede kohapealt soovitan juua vahepeal detox teesid, mis aitavad keha puhastada. Minu lemmik on TEAZY, kuid kõik rohelised teed on samuti suurepärased.
Kui sa ei ole ilmtingimata ''hommikuinimene''  siis alustuseks võiksid proovida teha hommikuks mõne smuuti. Sinu lemmikud marjad või puuviljad üheskoos, natukene vedelikku ja valmis minema :)2 comments:

  1. Kust sellist vett võib leida, nagu üleval keskmisel pildil ? :)

    ReplyDelete
    Replies
    1. Tsau Triinu :) Eestist kahjuks ei leiagi sellistüüpi vett kus asjad sees :(

      Delete