}

Thursday, October 8

GIVEAWAY X TRADEHOUSE

Lugu siis selline, et kuna Tradehouse ilukaubamaja sellel aastal Ilumessil ei osale, siis nad korraldasid oma klientidele toreda messikampaania. 5-11.oktoober saab nii kohapealt kui e-poest paljude brändide tooteid kuni -20% ja messihitid -50%!
Nagu pildilt juba vist silma jäi, on ka minul siin loosimises üks suur messihitt! Femell Professional Ion Booster Styler sirgendaja, mille väärtus ca 60€.
Lisaks on siin veel paljuu juuksehooldustooteid ; Garnier, Rich ja TIGI Bead Head. Veel invisbobbled pastelltoonides ning roosa BEAUTYBLENDER koos blingringi ja puhastusseebiga :)

Osalemiseks:
*Ole jälgija bloggeri kaudu / join this site.
*Kommenteeri miks sina peaksid võitma koos oma emaili ja nimega.
*LISA: jaga postitust oma sotsiaalmeedias ja anna sellest märku, et saada suurem võiduvõimalus ;)

Võitja loosin välja 15.oktoober. NB! Facebooki lehel (click) on käimas ILUMESSI kutsete loos, kus loosin kolm TASUTA pääset :)


83 comments:

 1. Miks mina peaksin võitma? Esiteks mulle väga meeldib sinu blogi, just see millest ja kuidas sa blogid. Sina ise jätad endast ka väga hea mulje, muide minuarust oled sa super kaunis :) Ja kuna mul on palju juukseid, mis on ka väga paksud, oleks ma väga rõõmus kui mina oleksin võitja :)

  ReplyDelete
 2. peaksin võitma, sest miks mitte mina :)
  Maarja
  maarja.m.kask@gmail.com

  ReplyDelete
 3. Ei hakka ütlema, et peaksin võitma, aga võiksin küll. Kuna giveaway on just juuksetoodetega, siis oleks võitmine super, super. Olen pidevalt jännis oma paksude ja kuivade juustega ja enda sirgendajaga sirgendamine lõhub neid meeletult. Kuna juuksed on loomulikult lokkis, siis tekitab see veel rohkem piina, õige kammi ja sirgendajaga saaksin need kindlasti kergemini ja kiiremini korda. Lisaks pole ma ka varem neid juuksehooldus tooteid proovinud, oleksin väga õnnelik ja sama oleksid ka mu juuksed. :)
  (Kellele ei meeldiks sama sirged ja välimuselt mega kaunid juuksed nagu sinul...)
  Kertu Jürima
  kertujurima@gmail.com

  ReplyDelete
 4. Mul on muidu väga ilusad paksud juuksed aga ma olen need ära rikkunud ja need tooted aitaks mind VÄGA, ja ma olen väga otsustusvõimetu, ei ole ma otsustanud milline sirgendaja oleks hea, ja ma olen Sinu blogi kaua jälginud, ja oleks minu esimene võit loosis. 😂

  ReplyDelete
 5. Mina peaksin võitma kuna pooled nendest mida sa loosid, pole ma kunagi kasutanud. Richi harja oleks mul väga vaja. Sirgendajat oleks huvitav proovida.

  Katariina Kivi
  kattariina@hotmail.com

  Jagasin postitust FB!

  ReplyDelete
 6. Mina peaksin võitma, sest tahaksin väga neid tooteid proovida:)
  Maarja Leedjärv
  maarjaleedjarv@gmail.com
  jagasin Facebookis!

  ReplyDelete
 7. Miks mina peaksin võitma? Sinu blogi on väga huvitav lugeda ning videotest saa häid nõuandeid. Loodan, et võidan, sest tahaksin väga neid tooteid proovida.
  irispajo@gmail.com

  ReplyDelete
 8. Just mina peaksin võitma, sest giveaway on seoses juustetoodetega ja võitmine oleks just võimalus anda oma juustele uus välimus nii heade ja imeliste toodetega! :)

  Reelika
  Reelika.Lugu@gmail.com

  ReplyDelete
 9. Juuksehooldustooteid oleks hirmsasti vaja, tahaksin juuksed tervemaks saada, viimasel ajal on nii katki :((

  ReplyDelete
 10. Tahaksin kõiki neid tooteid väga proovida :)
  Anett
  anettheinam97@hot.ee

  ReplyDelete
 11. Tahaksin võita, sest sügisega muutuvad mu juuksed alati vägaväga kuivaks ning juukseotsad katkisteks. Need hooldustooted oleksid suurepärased ilusate juuste saavutamiseks! :)
  Merily
  merily.boisen@gmail.com

  ReplyDelete
 12. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 13. Võita võikisn sellepärast, et need kõik tooted on väga huvitavad ja tunduvad juustele head tegevat, niiet igaüks tahaks neid võita :)
  Grete Lill
  gretelill0311@outlook.com

  ReplyDelete
 14. Katre Kull
  katrekull1@gmail.com

  Miks peaksin just mina võitma? Hm.. hea küsimus. Mul ei ole teiste ees mitte mingit eelist, kuid siinkohal tooksin välja oma pidevalt katkised juuksed. Kunagi olid minu juuksed väga terved (aastas korra pidi lõikama, puhtalt sellepärast, et juuksed kasvasid liiga pikaks), kuid paari aastaga olen tõenäoliselt neile liiga teinud. Olen proovinud erinevaid vitamiine, kuid üksi ei näi minu peal toimivat. Šampoone pole katsetada veel jõudnudki. Kuid nüüd avanes pisike lootusekiir, et äkki saavad minu juuksed taas terveks :)
  Jagasin loosipilti fb-s ka :)

  ReplyDelete
 15. Peaksin need tooted võitma, kuna tegu on juuksehooldustoodetega, siis soovin neid proovida. Minu enda juuksed on väga kahjustatud ja kuivad, seetõttu võivad need tooted mu juuste olukorda parandada.

  Kai Triin Lensment

  kaitriin@gmail.com

  ReplyDelete
 16. Nii kui külmad ilmad tulid, muutusid minu juuksed väga tujukaks. Nüüd vajaksingi midagi uut nende kosutamiseks :)
  ollinokaisa@gmail.com

  ReplyDelete
 17. Jane Almers
  janeke8@hot.ee

  Mina võiksin võita, sest vana sirgendaja nii läbi omadega. Lisaks on mu juuksed läbi teinud tohutu seikluse ning kõik lisahooldus on ainult hea. Sirgendasin kunagi oma juukseid väga tihti, kuid nüüd olen hakanud seda harvem tegema, kuna see sirgendaja, mis mul on, rikub juukseid väga. Kuna mul aga loomulikud lokid, siis kuluks üks hea sirgendaja ära küll ;)

  ReplyDelete
 18. Peaksin võitma, sest mulle meeldib alati uusi asju katsetada, eriti ilumaailmaga seatud tooteid :)
  Laura Moon, lauramoon88@gmail.com

  ReplyDelete
 19. Mina peaksin võitma sellepärast, et ma armastan nii väga proovida uusi tooteid, eriti juustega seotud. Põnev oleks proovida uusi tooteid ja nii hädasti oleks vaja endale korralikku juukseharja ja patsikumme(mis ei pane pead valutama!!). Enne talve tulekut ei ütleks ühesti juuste ''poputamise'' tootest ära :) :)

  Merilyn Nõmm

  merilyn.nomm.001@gmail.com

  ReplyDelete
 20. Ooooomaigaaad :D.......mina peaksin need võitma, sest siin on niiiii palju tooteid mida tahaks proovida! Ning muidugi ka oma juuste pärast, sest siin on palju häid tooteid, mis muudaksid mu juuksed ilusamaks ja tervemaks :D Jagasin postitust Facebookis ka! ;)
  Veronica Trotski
  veronica.trotski.001@mail.ee

  ReplyDelete
 21. Voiksin voita kuna pole kunagi veel omanud selliseid huvitavaid tooteid ja miks mitte leida selle loosi labi uued lemmikud tooted,proovida ja katsetada 😊
  anhelikalodeson@gmail.com

  ReplyDelete
 22. Kaidi Tõnisson
  kaiditon2001@gmail.com

  Peaksin võitma, sest armastan katsetada uusi asju ja need asjad siin tunduvad väga põnevad. Mul ei ole olnud ühtegi asja, mis siin pildil on, seega - kõik on uus. Sirgendajat oleks vaja ka sellepärast, et sirgendan juukseid väga tihti ja see, mis mul praegu on on omadega juba üsna läbi. Ning beautyblenderist ja invisibobble'dest olen ainult head kuulnud ja tahaksin ka need järgi proovida. Muidugi on Bed Headi, Garnieri ja Richi tooted väga menukad ja palju head tagasisidet saanud ja oleks väga tore, kui ma saaksin ka oma kahjustatutel juustel neid järgi proovida.
  Jagasin postitust ka faebookis! :)

  ReplyDelete
 23. Miks just mina peaksin võitma? Igaüks tahaks ju vahest midagi võita ning arvangi, et võiks natuke oma juukseid hellitada, nad oleksid kindlasti õnnelikud, kui saaks neid kõiki tooteid proovida :)

  Paula Bogdanov
  paula.bogdanov@gmail.com

  ReplyDelete
 24. Peaksin võitma, sest olen alati tahtnud proovida Bed Hairi ja Richi tooteid, sest need tunduvad nii head :)

  Anett Rajasalu
  anett-r@hotmail.com

  ReplyDelete
 25. Hanna Helena KaarnaOctober 8, 2015 at 7:11 PM

  Hanna Helena Kaarna
  hannahelen@hot.ee

  Mina peaksin võitma sellepärast, et mul oleks neid tooteid väga vaja ja ma oleks maailma kõige õnnelikum inimene kui ma võidaks, sest ma ei ole kunagi varem midagi võitnud. Ja ka uut sirgendajat oleks vaja :) Ja super äge oleks saada beautyblender, kuna olen sellest ainult head kuulnud

  ReplyDelete
 26. Mina peaksin võitma, sest ma olen nendest väga palju head kuulnud ning kuna mulle meeldib uusi asju katsetada on need tooted väga hea võimalus selle tegemiseks. Sirgendajat olen ma omale alati tahtund, aga pole mahti osta olnud. Beautyblender tundub üks väga põnev ning hea toode ja sellega saaks kindlasti midagi ilusat korda saata!

  Helin Sinsaar
  helin.sinisaar@gmail.com

  Jagasin ka facebookis :)

  ReplyDelete
 27. Sest mu juuksed on stressi tõttu luduks jäänud ning oleksid poputamise eest väga tänulikud :)
  Jagasin ka facebookis ;)

  Anni Kukk
  annnni112@gmail.com

  ReplyDelete
 28. Lugesin kõiki neid komentaare siin ja mõtlesin siis et miks siis mina nii eriline olen? Ilmselt vist ei olegi,kuid tean juustehooldusest minimaalselt siis ausaltöeldes olen enda lollusega oma juuksed üsna unarusse jätnud ja nad ei näe just sellised välja et tekitaks kohe sellise emotsiooni:"ohh,küll mul on ilusad juuksed,let me show them everyone". Hall mass ei ole minu teema ja need tooted aitaksid mul kindlasti end oma juustega paremini tunda ja ka nendega paremini läbi saada! :) Lisaks oleks see minujaoks armas sünnipäeva üllatus! :)
  Geethe-Grislyn Ütt
  geethegrislyn.Ytt@gmail.com

  ReplyDelete
 29. Soovin juuksed uuesti pikaks kasvatada. Oman pakse ja sõnakuulmatuid juukseid. Nendest toodetest oleks kindlasti suur abi, et omada lõpuks jälle pikki juukseid, mis oleksid ka terved ja hooldatud. k2ty88@gmail.com

  ReplyDelete
 30. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 31. Hei!😊 Su blogi ja insta on täiega head, keep it going girl!😉😄 Olen juba väga ammu tahtnud endale sirgendajat aga rahaline seis pole kõige parem, aga peab ilma hakkama saama. Juuked on mul väga crazyd(pilad paksud ja lokkis) ning vajaksid natuke rohkem hoolitsust, aga päikest ja edu sulle, ole sama motiveeriv ja lahe!☺
  Helin Müüdla
  telefonihelin@gmail.com

  ReplyDelete
 32. Võiksin võita, kuna olen oma juustega kogu aeg hädas. Loomulik juus on laineline ja kahune ning selle tõttu pean neid igapäevaselt sirgendama. Korralik sirgendaja ja juuksehooldus tooted kuluksid ära :)
  Carmen Vaher
  vaherc@gmail.com

  ReplyDelete
 33. Ohhh Mariel see loosimine on ju jumalik!! Ma ei taha kilodes argumente tuua, miks mina võitma peaksin, aga juuksehooldustooted on küll sügisel/talvel must have ja ma elan vist ikka veel koopas sest mul polegi seda vägevat beautyblenderit millest kõik muinasjutte räägivad :(( Oleks ju täitsa tore sellesse halli sügisesse selline armas kingitus saada :)
  Aga keep going ja blogi on sul vinge!!!
  truuliisa@gmail.com

  ReplyDelete
 34. Peaksin võitma, sest juuksed tahaks vahepeal midagi uut proovida. Beautyblender on ka puudu veel :(

  Mariann Vendelin
  mariannvendelin@gmail.com

  ReplyDelete
 35. Miks mina peaksin võitma? Ma arvan, et põhjusteks võiks tuua nt selle, et kuna mu enda juuksed on veidi lokilisemad kui ma tahaksin siis ma sirgendan neid regulaarselt ning sellega seoses kahjustan ma oma juukseid päris korralikult. Kuna mulle meeldib proovida uusi ja erinevaid ilu-ja juuksetooteid siis oleks võit ju päris tore.:)

  Marie Ruut
  marieruut@gmail.com

  ReplyDelete
 36. Just mina peaksin võitma, sest mul on väga tihti bad hair dayd..või siis pigem juba bad hair life :( :D
  Diana Kull
  diana.kull12@mail.ee

  ReplyDelete
 37. Võiksin võita, kuna mul paksud ja kuivad juuksed ja olen väga jännis nendega. Samuti mulle meeldib mulle su blogi lugeda. Mu juuksed on väga palju kannatanud. (TUMEDAKS VÄRVIMINE; BLONDEERITUD SALGUD; TUME PEA JA UUESTI BLONDEERITUD SALGUD.. JA UUESTI TUME, KUID NÜÜD OMBRE STIIL) mu juuksed on väga kuivad ning vägasooviksin võita, saaksin juustele hooldust ja saaks tervemaks.
  Daniela Puura
  dannukas1@gmail.com

  ReplyDelete
 38. Võiksin võita, sest mu juuksed vajaksid enne seda talve vääääga hooldust. Lisaks sellele läks mul sirgendaja käes põlema, seega minu lokkis juuksed vajaksid tohutult uut sirgendajat :D ja pluss need on tooted on ikka mega mõnusad!!! Ja noh, olen sinu blogi siiski algusest peale jälginud ja sa oled ikka nii tubli, et sellega nii pühendunulg tegeled :)
  selina11@msn.com

  ReplyDelete
 39. Peaksin võitma, sest tahe on suur( kellel, siis poleks). Lisaks vajab vana sirgendaja hädasti vahetust ning juuksed ise samuti korralikku hoolidsust enne talve, seega võit oleks väga väärt:)

  Kaisa Lummo kaisalummo@gmail.com

  ReplyDelete
 40. Sooviksin väga võita, sest mul on pikad juuksed ning talvel on vaja neid palju hooldada. Kuna ma värvin ka neid, siis vajavad nad turgutust. Juuksehooldus tooted on kallid ka ning minu juustele oleksid ülaltoodud vahendid väga vajalikud. Loosi võitmine oleks super! :)

  Annaliisa Bettler
  annaliiisabettler@gmail.com

  ReplyDelete
 41. Vaatasin pilti ja sain aru, et mina peaksin olema just seetõttu võitja, et mul on pea-aegu kõike, mis pildil, VAJA! :D Ma olen suur juuksehooldus-yunkie ja beautyblenderit pole veel ka proovinud. Eks peab õnnele lootma jääma :)
  Merjely@gmail.com

  ReplyDelete
 42. Ma sooviksin väga võita, sest mu kuivad ja lokkis juuksed vajaksid väga hooldust enne talve. Veel sooviksin ma võita, sest mul pole kunagi olnud sirgendajat ega beautyblenderit ning ka rahalise seisu tõttu ei ole võimalik neid soetada. :( Loodan väga, et ma võidan! Mainin ka veel ära, et mulle väga meeldib su blogi ja ma jälgin su blogi! :)

  Katriin S
  katherine.stbusiness@gmail.com

  ReplyDelete
 43. Ma sooviksin vöita, sest pole seda kunagi teinud ja need asjad nii huvitavad :DD
  MeremaaLaura@hot.ee

  ReplyDelete
 44. Sooviksin võita vääääga, sest Rich toodetega pole varem kokku puutunud kuid tahaks järgi proovida + Beautyblenderit pole jõudnud siiani endale veel soetada ning samuti väga tahaks proovida. Sirgendaja kulub alati ära! :) Jään õnnele lootma :)
  laura.t4@hotmail.com

  ReplyDelete
 45. Võita tahaksiin ma VÄÄGA!!!!! Kuid ma ei ütle,et ma just PEAN võitma :) kuid kui ma võidaks kordki midagi,oleks see suuur rõõm :) kindlasti teeksin ma enda blogis selle kohta postituse jne :) loodan,et võidan :)

  ingelypenu@hotmail.com

  ReplyDelete
 46. Sooviksin võita just sellepärast, et olen võtnud eesmärgiks katsetada uusi tooteid, et juuksed eriti vinged välja näeksid ning mis neile kõige paremini mõjub.
  karoliine@msn.com

  ReplyDelete
 47. Vahetaksin hea meelega oma vana sirgendaja uue ja parema vastu välja. Kindlasti testiks ka rõõmuga uusi tooteid ;)
  sairi.sutt@gmail.com

  ReplyDelete
 48. blogicarmen@hot.ee

  Blogijana on uute ilutoodete testimine eriti suur rõõm! Selline suur ports tooteid paneb kindlasti mitmeks, mitmeks päevaks silmad särama ning minu pikkadele juustele kuluks need juuksetooted samuti ära! + BeautyBlender on kindlasti kirsiks tordil! :)

  ReplyDelete
 49. Oo, lahe loosimine! Võiksin võita, tahaksin neid asju proovida.
  Sul on alati kuidagi hästi mõnusad pildid.

  Edu Sulle, Mariel! :)


  merlimaevalja@gmail.com

  ReplyDelete
 50. Minu sirgendaja annab kohe otsad.. samuti sooviks proovida Tigi Bed Head tooteid :)

  mari.teder@hotmai.com

  ReplyDelete
 51. Miks mina peaks võitma... ehk sellepärast, et mulle meeldib erinevate juuksehooldustoodetega katsetada, et leida siis lõpuks see üks ja ainus. Lisaks on mu sirgendaja ajast ja arust, seega uus ja hea ei teeks liiga! Samuti armastan ma neid patsikaid, niii head ilusad ja ei tee üldse haiget ega kisu juukseid peast, lisaks on ilusad ka käevõruna :PP Ja võitma peaks ma sellepärast kah et mulle niii väga meeldib võita ja uut stafffi saada, pole ju ammu miskit võitnud. seega jäään lootma õnnele ja, et kirjutame peagi :P :)

  Melissa Viiron
  meissa95@gmail.com


  päikest!!

  ReplyDelete
 52. Mina peaks võitama ... sellepärast,et mulle meeldivad need tooted :)

  Carmen Kattel

  kattelcarmen@gmail.com

  ReplyDelete
 53. Põhjus miks peaksin võitma on see et kohe algab koolivaheaeg jakingitus oleks tore ning pean sind tänama et nakatasid mind longboardi vaimustusse. Pean ütlema et oled mu lemmikuim blogia eestis ja tore et oled sellise asja ette võtnud, sinu postitasid toovad alati rõõmu eriti sügisel sombuste ilmadega.
  Eliise saskia
  Eliisesaskia@gmail.com

  ReplyDelete
 54. Põhjus, miks mina peaksin võitma on see, et kohe on minu 15 aasta sünnipäev, mis oleks mulle superüllatuseks ja samuti kergenduseks ka minu sõbrannadele, kellelt ei peaks enam kiirkorras sirgendajat laenama või siis hoopis patsikummi. Pean mainima, et sinu blogipostitused on tohutult motivatsiooni ja head tuju täis ja ei taha ka loosimise koha pealt ütlemata jätta seda, et kingitus iseendale oleks tore, aga veelgi suurem rõõm on seda jagada ehk jagaksin kohe kindlasti beauty blenderi enda parimale sõbrannale, sest ka temale meeldib meikida ja jumestuskunstnikuks saada on tema eesmärk. Päikest!

  Minu email: kerlisoe@hotmail.com

  Kerli Soe

  ReplyDelete
 55. Minu see kõikse kõige mõjuvam "põhjus", miks mina peaksin võitma oleks see, et ma pole kunagi midagi võitnud ja kuna mulle meeldib su blogi nii väga, siis võiks oma õnne siin proovida.
  Juuksed vajavad tõesti veidi paremat hoolitsust, et teiste ees eputada, see oleks mu teine põhjus. Marieli juuksed oleksid nagu täiega hair goals. 💁🏻 Siis peab neid muidugi hooldama ka ja just see loos ongi, mida vajaksin.


  karolvettik@gmail.com
  -Kärol :)

  ReplyDelete
 56. Peaks võitma sest ma tahan võita!����

  Gretesarapik@gmail.com

  ReplyDelete
 57. Peaksin võitma, sest käesoleval aastaajal vajavad juuksed turgutust. Asja olnud suve järel kuluks juustele ära korralik hooldus, juuksed on saanud kahjustada intensiivse päikesekiirguse, merevee ja kuiva õhu tõttu. Lisaks sellele on kätte jõudnud aastaaeg, mil juuksed on pidevalt "elektriga laetud", usun et kvaliteetse toodete kasutamisel saab sellest murest jagu. :)

  Laura Marie V
  dreamerlauraa@gmail.com

  ReplyDelete
 58. Ma ei mäleta millal viimati kuskil loosis osalesin aga mõtlesin, et miks mitte osaleda ja jagada su postitust, sest sa oled lihtsalt nii armas ja tore ja tubli tüdruk Mariel! :) Peale selle on mul just täna sünnipäev niiet tasub õnne proovida :D Igaljuhul jah, ma olen siin viimaselajal millegipärast su peale mõelnud. Ma ei teagi miks,arvan, et sellepärast,et lootsin sind kirbukal näha aga kahjuks ei näinud ja nüüd jäi miski hinge kriipima. Armas oled ja ole ikka sama tubli edasi ja ehk mingiaeg näeme ja teeme ühe shooti :)
  Aa ja e-mail ka mustallikasteele@gmail.com

  ReplyDelete
 59. Peaksin võitma, kuna hiljuti muudetud soengu tõttu vajavad mu juuksed hädasti igapäevast sirgendamist, kuid pole leidnud veel sellist sirgendajat, mis oleks väärt ostmist. Lisaks olen richi firma ja ka teiste firmade toodetest kuulnud vaid head, kuid pole senini neid ära jõudnud proovida. Ükskord võiks loosiõnn mullegi naeratada. :)

  marieoma1@hotmail.com

  ReplyDelete
 60. Merili Kallaste
  kallastemerili@gmail.com

  Ma sooviksin võita, sest kõik need tooted, mis sa loosid, on suurepärased, kuid kahjuks pole mul olnud vabu ressursse, et neid soetada. Sirgendajat mul kahjuks ei ole, aga mul oleks hädasti vaja, et saada lahti nendest jubedatest lainelistest lokikestest ja lokkidest, mis on juusteotstes. See oleks suurepärane võimalus mul vabaneda nendest.
  Samuti loositavad tooted on väga kvaliteetsed ja olen nende kohta kuulnud tohutult palju head tagasisidet, aga olen uudishimulik ning huvi neid ise proovida ja katsetada on suur! :)
  Ja arvan, et peaksin võitma veel, sest olen sinu TOHUTU BLOGIFÄNN! Ma loen kõiki su postitusi ja see annab palju inspiratsiooni :) Aitäh sulle, et blogid.

  ReplyDelete
 61. Iryna Timuska
  itimuska@mail.ru

  Ma sooviksin võita, sest kõik need tooted on väga head, tahaks proovida ja tahaks et mu juuksed oleks terved ja ilusad :)
  Jagasin facebookis

  ReplyDelete
 62. Ma olen täielik juuksehooldusefänn - see ütleb kõik! :D

  Kairi Jõemaa
  kairi.joemaa@gmail.com

  ReplyDelete
 63. Replies
  1. Ma ei oska öelda, miks Peaksin just mina võitma aga ma väga loodan võita, et saaks lõpuks oma juukseid ka lahti hoida.:) juuksed nii takused ja vastikud koguaeg ja tuks osa pidevalt koledadti laineline.. :(
   Loodan loosõnnele ja hoian pöidlaid peos. :)

   Delete
 64. Ausalt öeldes ei oska öelda miks PEAKSIN, kuid loomulikult väga sooviksin neid asju proovida ja mu juuksed lihtsalt vajavad seda. :)

  Annika Laanmets
  annyka24@hot.ee

  Jagatud facebook'is :)

  ReplyDelete
 65. Ma arvan, et ma peaksin võitma, kuna mul on sirgendaja, mis on juba päris vana ning kahjustab mu juukseid väga. Minu kodukohas müüakse neid Garnier Fructise thick and gorgeous šampoone ja palsameid, mida ma jumaldan, kuid kahjuks ei müüda seda juustesse jäädavat seeriumit ning mass makerit. Nägin neid tooteid esimest korda sinu videos ning peale seda soetasin endale šampooni ja palsami ning kuna seeriumit ja mass makerit ei ole kusagil veel näinud siis tekkis hirmus tahtmine ka neid proovida. Hetkel kasutangi garnier fructise thick and gorgeous šampooni ja palsamit, mis on mu juustele ülimalt hästi mõjunud. Teisi põhjuseid võitmiseks ei oskagi välja tuua:)

  Lotta-Lee Suits
  leelotta@gmail.com

  Jagasin Facebook'is :))))

  ReplyDelete
 66. Tahaksin võita, sest neid tooteid oleks väga vaja mu juustele, et neid natukenegi turgutada enne talve. ooh ja see sirgendaja kuluks rohkem kui ära, sest enda oma on juba vana ja väsinud.

  Cäroly Ott
  caroly.ott@gmail.com

  ReplyDelete
 67. Miks mina peaksin võitma? Kuna mu parim sõbranna soobib endale väga sirgendajat ja oleks väga tore üks päev minna tema ukse taha ja teda sellega üllatada. Ülejäänud tooteid saaksime aga koos katsetada, mis oleks väga tore tegevus.

  Kristina Illak
  illak830@gmail.com

  ReplyDelete
 68. Olen täielik juuksetoodete fänn ja mulle meeldib alati uusi tooteid katsetada. Erinevad shampoonid, õlid, vahetan kõike väga tihti ning pildilt vaadates tundub, et neid tooteid pole ma veeel proovinud. Vana sirgendaja on ka paras juust juba. Kaisa.Vares@gmail.com :) Jälgin blogi ja jagasin!

  ReplyDelete
 69. Mina peaksin võitma, sest ei ole kordagi midagi ägedat võitnud ning alati kuluksid sellised asjad ära, nagu sinu giveaways seekord on :)
  Muidugi läheks neid tarvikuid mul veel paremate piltide tegemiseks tarvis ;)
  Brita Tõnisson
  Brita.tonisson@gmail.com

  ReplyDelete
 70. Mu sirgendaja on juba päris vanaks jäänud ja vajaks hädasti uuega asendamist. Samas aga beautyblender would solve all my problems:D

  kamilla.s.lepik@gmail.com

  ReplyDelete
 71. Usun,et igaüks vääriks loosimise võitu,kuid miks võiksin võitjaks just mina olla? Olen sinu blogi pikaajaline lugeja ning oled vägagi teadlik moest ja ilust ning kindlasti ka antud tooted on imelised sooviks neid omal nahal proovida. Sirgendajat mul ei olegi,aga väga sooviks. Sest juuksed on igapäevaselt väga krussis ning see tüütab juba ära. Samuti hakkab varsti šampoon ja palsam otsa saama ning oleks ka aeg proovida midagi teistsugust. Ning absoluutselt kõik asjad,mida augind sisaldab on super huvitavad ja tõsiselt loodan,et ükskord ka minul õnnestub loos võita. Eriti veel nii suurepärane loos :)

  ReplyDelete
 72. Mitte kunagi pole katsetamiseks asju liiga palju. :)

  Sillen Klasman
  Sillenklasman@gmail.com

  ReplyDelete
 73. Ma ei esitakski vastust vormis, et miks ma PEAKSIN võitma, vaid et miks just mina võiksin võita selle iga-tüdruku-unistuste-juuksehooldus-komplekti. Kuna meil on emaga kahe peale üks sirgendaja, siis ikka vahest tekib kisklemist, et kumb enne seda kasutada saab, üks lisasirgendaja kuluks ära küll. Ja ka kõik muu loosis olev kraam on niiii ahvatlev ja sobiks hästi mu vannitoa kappi. Eriti toredad on ka need invisibobble juuksekummid, neid ma armastaaan! Oleks tore enda juukseid kõige sellega enne talve kosutada ja turgutada. :)

  Robyn-Stefany Keif
  robynstefany@gmail.com

  ReplyDelete
 74. Soovin neid tooteid võita, kuna olen suur ilu-ja juuksehooldustoodete eksperimenteerija ning iga uus toode pakuks mulle jällegi mõneks ajaks veidi tegevust ja rõõmu :D peale selle on beautyblender minu 'wish-listis' juba pikemat aega olnud :)
  PS! Jagasin loosimist ka oma sõpradega!

  Arnika Arula
  arnika.arula@gmail.com

  ReplyDelete
 75. miks peaks võitma? naise üheks "iluallikaks" on juuksed ja minu juuksed mind hetkeseisuga just ilusamaks ei tee:D aga need tooted aitaksid mind kindlasti :). merlin.ader@gmail.com Merlin Ader

  ReplyDelete
 76. Ma sooviks võita,sest need tooted aitaksid mind minu juustega,kuna nad on viimasel ajal väga jonnakad :) . angelatohv@gmail.com

  ReplyDelete
 77. Peaksin võitma sellepärast, et minu võidu korral saaks õnnelikuks mitu inimest, kingiksin nimelt sirgendaja sõbrannale, kuna endal on see olemas :)

  ReplyDelete
 78. mina sooviks võita sellepärast et mu juuksed on viimasel ajal katki olnud kuna värvisin neid ombre stiilis siis läksid ka mu juukseotsad katki ja tõesti ükskõik kui palju ma neid lõikan nad lähevad ikka kiiresti katki . Väga raske on leida nende miljonite juuste toodete sealt neid mis su juustele tegelikult ka sobivad, ja kui ma võidaks siis ma saaksin tõesti oma juukseid parandada :) . Mariel sa võiksid filmida oma juuste rutiini . kuna sul ikka jõhkralt head juuksed , How do you do it ? pole kunagi loosi võitnud see oleks super cool kui tõesti võidaksin :D
  Marleen Krause
  marleen180@yahoo.com

  ReplyDelete
 79. Kes see siis võitis selle? 15.oktoober on juba ammu läbi.

  ReplyDelete
 80. KES LOOSI VÕITIS?

  ReplyDelete