}

Sunday, October 18

DARKEN IT UP

I'm sorry for this kind a boring post, but there's something that holds me back while writing my blogposts. Really importnant people of mine passed away and I feel down, it's really hard to get through this. So sorry for that, I hope you understand.

12 comments:

 1. Täiesti mõttetu postitus.

  ReplyDelete
 2. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete
 3. Täiesti igav ja sisutu postitus.

  ReplyDelete
 4. Palun vabandust, selle "sisutühja" postituse eest, aga väga lähedase inimese kaotus mõjus mulle rängalt ja ma ei suudagi vahepeal millestki muust mōelda. Palun teilt tōsiselt vabandust, ma lihtsalt ei suuda keskenduda.

  Lisaks üritan ma oma töötlusprogrammi tagasi saada, väike allakäik- küll ma ennast rajale tagasi mahutan :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kamoon, sa ei pea sellise asja eest vabandama :) nendel anonymous vendadel ei ole lihtsalt enda eluga muud peale hakata, peaasi et saaks aind kuskilt kellegil olemist sitemaks teha.. Ära tee välja ja võta oma aeg, et sellest kaotusest üle saada!

   Delete
  2. Esiteks, ma ei teadnud, et ta on kellegi kaotanud ja teiseks kui ma oleks teadnudki, siis see, et ma kommenteerin oma ausat arvamust selle POSTITUSE kohta ei tähenda, et ma ta olemist sitemaks tahan teha! Ma leian üleüldse, et sellised postitused, kus on netist võetud mingid kaltsud ja kollaaži pandud - boring as fuck.

   Delete
  3. Aitähh Mirell :) Ja minule meeldib kull oma lemmikuid jagada, kui sulle ei meeldi siis miks üldse avad neid ja oma negatiivsust siia alla jätad?

   Delete
 5. This comment has been removed by the author.

  ReplyDelete