' Mariel Pähkel: MY FOOD SCHEDULE }

SNAPWIDGET

26.2.16

MY FOOD SCHEDULE

Viimased viis nädalat olen kasutanud toitumiskava(sisaldab ka treeningkava) nagu Fitlap. Minu tagasiside neile on väga hea.

Fitlapis on 277 retsepti (ja neid lisandub koguaeg aina juurde!). Retseptide seast saad endale iga päev valida välja 4 toidukorda (hommik, lõuna, õhtu ja hilisõhtune). Sulle pole antud kindlaid retsepte igaks päevaks, vaid see on kõik sinu valik- see sobib mu kiire elutempoga ideaalselt, teades,et ma ei pea iga õhtu küpsetama kana või kala (nagu see enamus toitumiskavades on).

Kogused on sulle spetsiaalselt välja arvestatud, ning mina saan kõhu ilusti täis. Kui tunned, et kõht jäi tühjaks, siis lisa toidule juurde vabavara, kuhu alla kuuluvad näiteks tomat, kurk, lehtsalat, paprika jt.
Lisaks on retseptide hulgas palju kooke, küpsiseid ja magustoite- ma usun, et te loete seda ja olete suurte silmadega ja küsite misasja? kuidas?! :D

Minul on viie nädalaga kadunud 3kg, mis on minujaoks väga hea saavutus(viimastest kilodest lahti saamine on alatasa kõige raskem)

Patutoidukord on lubatud iga nädal ühel toidukorral. Kartes teha patupäeva, panen teile siia ühe lingi, mis kinnitab, et kohe kindlasti see teile rasvaprotsenti juurde ei too, vaid just aitab kaasa selle langemisele (artikkel asub SIIN).

Kava maksab kõigest 4.16€ kuus, lisasin blogi küljeribale ka otselingi (FITLAP). Minu esmamulje on igatahes väga hea ning kindlasti jätkan- kui ka sul on huvi, siis kindlasti proovi, tegemist on eestimaiste toiduainete ning kõikide igapäevaste retseptidega :)Copyright @ Mariel Pähkel. Blog Design by KotrynaBassDesign