}

Monday, February 15

NUDE

I've been really loving working out and trying out new stuff what's good for my health and myself. I discovered those Nude protein bars not long ago on FITSHOP's page and I decided to try them out. I absolutely loved both of them. Structure is like cookie dough, and guess who loves it!

I also really liked this pancake mix and I'm going to buy a big one soon. They are so good, like usual pancakes- even better- you feel this toffee and banana taste, the pudding with creme cookies was wonderful!
This post consist about my own opinion and I bought all products by myself :).
Pildid: CANON 7D MARK II

5 comments:

 1. Järjekordne sponsorite poolt kinni makstud postitus, igatsen sinu vanu postitusi, mida tegid selle pärast, et sulle meeldis, mitte et sa said raha selle eest või mingit nänni.

  ReplyDelete
 2. Kõik tooted olen ise ostnud ja mingit sponsorlust kohe ausalt siin mängus ei ole- panin selle ju postitusse kirja ka! Raha pole kunagi uhegi postituse eest saanud.

  ReplyDelete
 3. Pannukad on küll ülinämmad, eriti need banaani-iirise. Pudingutest väga vaimustuses ei ole, aga täna tuleb kindlasti pannkoogi päev. Oligi juba meelest läinud, et kapis üks pakk seisab :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Appi ma koguaeg Myfitis vaatan, et no miks seal see ilma maitseteta on, aga eile läksin ja vaatasin taha ja oligi banaani/iirise oma kaa!! Nüüd tean, kuhu ostma minna :D

   Delete
  2. Mhmh, meil täitsa olemas! :)

   Delete