}

Wednesday, April 6

my hair ate all the pie

Helloouu, I'm baack! Ma mõtlesin, kui kaua ma pole teile rääkinud ühestki tootest täpsemalt, aga nüüd on see aeg. Ma sain eelmisel nädalal hommikul endale sõnumi, tegelikult lausa kaks, et mind ootavad pakid- üks ühes Viljandi otsas ja teine teises. Enne kooli kihutasin rattaga ruttu mõlemast läbi!
Kui ma kodus paki lahti tegin, oli esimeses CUTRICO poolt saadetud tooted, info kiri ja VIP kutse. Ma vaatasin pakki ja mul jäi suu ammuli! Ma pole mitte kunagi midagi nii põnevat näinud. Nii megans pakendid ja milline lõhn sealt välja tuli. Whoooaa!

Tihti peale langen ma selle õnge, kui poes miski pakend erineb teistest, uus toode and it's mine! Seekord võitsid maailma kõige lahedama pakendiga toodete tiitli just EVO Volume Gluttony šampoon ja palsam. Või mis lahe pakend, nende mõju on täpselt selline nagu peaks, (et te teaks, ma ei aja siin mingit udu, vaid need tooted tõesti võidavad vist juba minu 2016 aasta lemmiktoote awardi! :D)

Ühesõnaga, EVO gluttony volüümišampoon on sobilik absoluutselt kõikidele juustetüüpidele. Ma tahan mega suured tänud avaldada inimesele, kes mulle paki kokku pani- kes veel ei tea siis minu puhul peab sõnaga juuksed alati kokku käima volüüm! Neid müüakse 50ml, 300ml ja 1000ml pudelites. Lisaks sellele, et viimne kui õhukeste juuste käes vaevlev inimene saab endale kauni ja koheva soengu, valimistavad šampoon ja palsam lisaks juba juuksed modelleerimiseks ja viimistluseks ette ära, bye bye kõik rahakotile raskelt mõjuvad vahendid!
LISAKS KÕIGELE, on veel šampoon ja palsam sulflaadivabad, ehk siis on juuste pesemine veel tõhusam ning ei kahjusta ka väiksemaid beebijuukseid(mida meil kõigil on vist reaalselt miljon). Sünteetilised toorained lisavad juustele kohevust ning nisuproteiin ja tärklis tugevdavad juukseid.
Palsam aga tugevdab juukseid, ennetab juuksevärvi kulumist, lisab vajalikku niiskust ja läiget. Kaitseb päikesekahjustuse eest, parandab kammitavust. Palmi õlist saadud koostisaine on anti-staatilise toimega, nisuproteiin tugevdab juukseid ja sünteetilised mõjuained lisavad kohevust ja volüümi.

Kui palju on minu käest küsitud, et kas ma olen selle juuksevärvi saavutanud värvides. EI, ma ei ole mitte kunagi oma juukseid värvinud ning siit ka teadmine, et tooted sobivad ka loomuliku värviga juustele. Igatahes, mu süda kuulub (mulle tundub, et) igaveseks just EVO Volüümisarjale. Uudistades Cutrico lehel ringi, näete kindlasti, et sarja kuuluvad ka juuksejuure kergitajapähejäetav palsam ning soenguvedelik.

Mind jääb vist elulõpuni kummitama see pakend, nii hästi mõtestatud lausega: ''Who ate all the pies? Who ate all the pies? Your hair ate all the pies. Cos' it's a fat bast@%$...Need we say more? See lihtsalt nii lahe, don't you think?
Kõik tooted saate endale tellida Cutrico (KLIKI) veebilehelt- peace on you! 2 comments:

  1. Need pakendid ikka ruulivad! Mul on "normal persons" shampoon ja palsam :D Nende kirjelduste väljamõtlejale plusspunktid!

    ReplyDelete