' Mariel Pähkel: FITNESS AND GYM Q&A }

9.5.16

FITNESS AND GYM Q&A

A loaaads of you has been asking all the time about my training sessions and eating habits. Lately I've found my motivation and trust me, making a plan for your training makes it so much easier. About two weeks ago I skipped my gym sessions to the next day because of my street dance classes. But last week I knew I can do this and I went to the gym olny 1 hour before my dancing class. Made it right on time.
I really love my eating and training sessions a lot much now. If you would like to know what I'm eating or what training schedule I use, then feel free to ask it in the comments. I'll make a Q&A post about this, so all your questions will be answered.


Pärast seda, kui tegin endale treeningplaani, on trennis käimine palju rohkem paigas ja kindla minekuna kirjas. Alles paar nädalat tagasi lükkasin sageli oma treeningpäevi järgmisele edasi, vabandades, et kell on nii palju. Juba kaks nädalat on kõik paigas.Teen trenni nii jõusaalis kui tänavatansu stuudios.
Treenin Myfitnessi klubis juba 1.5. aastat ning parimat tahta ei oskagi. Vahepeal suurendati Viljandi stuudiot ning nüüd on seal kõik vajalik olemas. Fav gym!

Feel free
ja küsi kõike mida teada soovid. Üritan kõikidele küsimustele kindlasti vastata ning teid vajadusel aidata. Treeningplaan, -kava, söömine või misiganes küsimused sul peas on!

Hääleta kindlasti www.marielpahkel.com aasta 2016 NOORTEBLOGIKS SIIN
Ps! Kindasti mõtled, et whaaaz?! Jäätis?
LaMuu jäätistes on valge suhkru asemel lisatud roosuhkrut mis on tervisele paaalju kasulikum. Minu arvates suvisel ajal megans kaaslane. (Mitte just igapäev ei tasu seda ka sööma hakata!)

8 comments:

 1. Millist kava jõusaalis teed või millele enim tähelepanu pöörad? Btw, lähme koos jõuksi kunagi ;) :D

  ReplyDelete
 2. Millised treeningkava harjutused on su lemmikud?��

  ReplyDelete
 3. Mida teha treeninguna, kui ühegi jõusaali ja treeninguga pole võimalust liituda? Mitu korda nädalas trenni teed? :)

  ReplyDelete
 4. Peale sinu suurt kaalukaotust tuli sulle kilosid juurde, kas see võis põhjustatud olla nii kiirest kaalukaotusest(3 kuud) või lihtsalt motivatsioon kadus? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Paar kilo lisandus 2aasta jooksul, mitte korraga :D jep, nii tihedalt toitumist ei jälginud, kuid midagi hullu ei ole toimunud, juures vaid 2-3kg :) Lühikese inimese puhul paistab välja kohe🙄

   Delete
  2. Aga see eest meeldin endale rohkem- tugevam, vastupidavam, kiirem ja osavam :) Kehaanalüüs näitas, et 80% minu kehakaalust on lihasmass- olen selle üle megalt uhke ✌🏽️🌞

   Delete
 5. With your knees at a right angle, breathe freely while seeing how long you can hold the position.Eser Fitness

  ReplyDelete