}

Tuesday, May 31

INSTA UPDATE + BLOG AWARDS

Viimane päev enne eksamit, samuti on juba kõik hindeid väljas. Võin vist uhkusega kuulutada, et lõpetan 9nda klassi vaid ühe 4ga, milleks on bioloogia. Viimane kontrolltöö olenes trimestrihindest ja nii see läkski.
Plaanidest niipalju, et kõik kes mulle tere öelda tahavad- kohtume 11.juuni kell 20:30 kohvikus Wabadus, eks? Vaid täna on aega hääletada marielpahkel.com Aasta Noorteblogiks 2016, seega kui sa pole veel seda teinud siis go go go!! Lingi leiad klikkides SIIA.

Tulen Tallinnasse ning Maria (LINK) tuli ideele, et me võiks koos video filmida ja seda me samuti ka teeme. Võite kommentaaridesse paar ägedat videoideed jätta. Luban teile, et juba sellel nädalal tuleb minu kanalile uus video ja neid tuleb nüüd ausalt tihedamini:)

//1. Basic selfie girl, haha. // 2. One of my favourite pictures from those winter shoots. //3. Yesterday we headed to Tartu for some shopping and later we went to participate in the dancing competition Kuldne Karikas, where we got 7th-10th place. Printed those pictures from BOFT at Tasku Centre.
// 4. You can still get a free coffee from McDonalds until Wednesday. // 5. Just an amazing night cruising around the city. // 6. Another selfie- I always forgot to put on mascara because I had lash extensions for around 5 months. 
Follow me for more: @mrlphkel


8 comments:

 1. Kuidas läks eksam? Muusika teema meeldis?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Hei, muusika teema mulle väga meeldis ja hästi läks, oskan homme täpsustada sulle:))

   Delete
  2. Hei, muusika teema mulle väga meeldis ja hästi läks, oskan homme täpsustada sulle:))

   Delete
 2. Appi, sa oled näost niiii ilus tüdruk - palun ära tee seda musisuud igal pildil :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Kui see on musisuu, then whaat is this? :DD http://www.kappit.com/img/pics/37321369igcfc_sm.jpg
   Need pildid suhteliselt loomulikus olekus tehtud! :)

   Delete
 3. mis sul snap on, kas võtad kõik vastu?

  ReplyDelete
 4. Sa võiksid millalgi room touri teha :)

  ReplyDelete