}

Friday, August 12

BLOWN AWAY NIKES

Help me! So many things to do. Eelmine nädal oli Weekend festival, peale seda kiirustasin otse Tallinnasse, et võtta osa Sportlandi ''Back to School'' kampaaniast, mis hetkel juba käimas on. Filmisime Maria, Iti, Laura ja Gretega mõnusa video ning käisin veel Sportlandis lemmikut seljakotti valimas, mille soonsoon teie vahel instagramis (@mrlphkel) välja loosin :)

Tahtsin teile näidata ühte ülicooli leidu Sportlandi shoe apartmendist, mis peale esimest silmkontakti peagi mu kotist välja piilusid. Need Nike Air Max 90 Essential'id on mega coolid, kas kooli, tööle, vabaks ajaks või for real kergemaks treeninguks. Mu lemmikud!


10 comments:

 1. kas sul on blogis reklaam?

  ReplyDelete
 2. Mida sa arvad sellest youtube live-st? minu arvates on täielik jama. lihtsalt et teenida raha piletite pealt.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tead, iga üks teeb täpselt seda mis talle meeldib :) Mina ei lähe kellegi juurde ütlema, ega kiru internetis anonüümselt/mitteanonüümselt kedagi taga, sellepärast mis ta otsustab- kõigil on oma elu, kõigile meeldivad erinevad asjad ja see on ju cool kui eestis ka midagi ''meetupide'' sarnast korraldatakse :)

   Ehk on kellegi arust blogiauhinnad ka mõttetu üritus, aga näed, blogijatele ütleb palju :)

   Delete
 3. Sul on nii mõnus blogi!

  ReplyDelete
 4. Hei! Sul on nii tore blogi, kindlasti oled inspiratsiooniks paljudele noortele.
  Väike küsimus blogimisest ka, millist hostingu firmat sa kasutad? Ja kaas sinu (väga tuus) theme on kuskilt ostetud või ise kokku pandud?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Heihei, nii armas sinust, tänkss! :)
   Ma olen bloggeris oma blogi ise nullist (simple teema) üles ehitanud :)

   Delete