}

Thursday, October 27

POP UP STORE // FAVES

Some of my very favourite shots from this summer/fall. I really love the colours and how they turned out. NB! I also have a announcement to make- on the 6th of November there will be a event called Pop-Up Store in cafe Wabadus.
Me and Kristel are going to be there and selling our clothes again. There will also be Katvos, BoostYourself, WatchWearStore and many many others! Liisa and Inna are doing this already twice this year- you don't want to miss this! Event is HERE.

Mõned minu absoluutsed lemmikud pildid sellest sügisest ja suvest. Ehk olete kuulnud, et Liisa ja Inna korraldavad juba teist korda sellel aastal oma Pop-Up Store. Seekord sain kutse, et seal osaleda ja taaskord oma riidekapp müüki panna! Kristel tuleb minuga kaasa ning müüme oma kapid enne talvehooaega tühjaks. Kõik hinnad on megalt soodsad niiiinngg- kõik, kes ostavad meie käest 20€ väärtuses asju, osalevad auhinnaloosis (loositakse 700€ väärtuses auhindu BoostYourSelfilt, Katvosilt, WatchWearStore'lt ja palju muud lisaks!)

Kohale tuleb ka Paljas Porgand ning eelnevalt nimetatud brändid, lisaks treener ja loomulikult Liisa ja Inna ise ning veel teisi coole müüjaid. Be there! Fb event SIIN!
No comments:

Post a Comment