}

Saturday, October 15

SNACKS

Mõniaeg tagasi saatis imearmas Blooms Popcorni ja Eat Naturals batoonide esindaja mulle paki, mis sisaldas tegelikult 2x rohkem batoone ja popcorne kui pildil näete (don't mind, seekord on neid vähem, sest kõik pidid enne järgi proovitud saama, nii minu kui pere poolt:D).

Ma olin kursis varasemalt Eat Natural batoonidega kuid Blooms Popcorniga puutusin kokku esmakordselt. Minu üllatuseks ei ole tegu üldse nii patusete toodetega, kui alguses võibolla tundub. Enamus poesolevaid batoone sisaldab suurel hulgal lisatud valget suhkrut, kuid näites Eat Naturali batoonides see puudub. Kõik batoonid on gluteenivabad ning nii popcornid kui batoonid ei sisalda kuntslike lõhna-, säilitus- ja värvaineid.
Sügis on aeg, kus peale koolipäevi on juba pime ja kuskilt on kiirelt vaja energiat saada. Koolikotti üks Eat Natural batoon ja cheat day filmiõhtuks mini-popcorni pakk and we're done! :)

Mu kõige lemmikumad olid Salted Caramel ja Roasted Peanut. Eat Natural batoonidest jäi aga kõige paremini meelde tumepunases pakendis olev Darker Chocolate, punases pakis olev Dark Chocolate ning Milk Chocolate (wellwell, sõna chocolate on in!1 comment:

  1. Marielll, :( kuidas sa oma domeenipaika said???

    ReplyDelete