}

Wednesday, December 28

3 DAY DETOX CHALLENGE

Kes meist ei oleks jõuludel natukene ülesöönud või oma tavapärasest rutiinist väljas? BoostYourself'i tiim tuleb appi koos 3 päevase Detox Challengega. Loe täpsemalt juba SIIT.

Olen ise teinud seda juba 2 korda varasemalt koos ülejäänud seltskonnaga läbi ning mul ei ole mitte midagi halba selle kohta öelda. Kolm päeva toitud kokku 9'st smuutist ning see puhastab su keha paljudest mürkainetest. Esmapilgul võib see tunduda natukene imelik, et mismõttes ainult 3 smuutit päevas. Aga ma luban teile, et see pole mittesugugi nii hull! See on ülimalt lahe väljakutse ning lisaks aitab see kick'ida uueaasta trenni ja toitumisega seotud lubadustesse täie hooga. Väljakutse vastuvõtmiseks on sul vaja Boosti Detox segu ning soovitatavalt ka mu lemmikut Yerba Mate teed.
Mainin igaksjuhuks ära, et tegemist ei ole promoted post'iga vaid mulle lihtsalt nii meeldib see, mida kogu BoostYourselfi tiim teeb ja seda tegelikult meie endi tervise heaks. Oma esimese tellimuse tegin vast 2 päeva enne oma esimese detox challenge algust, kevadel, ja lootsin fingers crossed, et pakk jõuaks kohale- järgmisel päeval jõudiski! Alguses oli raske ainult smuutidest toituda, minu jaoks oli teine päev eriline väljakutse. Siis aga leidsin, et võib vahepalaks pähkleid näksida ja peale kolmandat päeva oli mu keha täis energiat, motivatsiooni, et edasi tegutseda ning see raske tunne, mis ülesöömisest tuleneb, oli kadunud.

Detox challenge alustab 6ndal jaanuaril, ühine facebooki üritusega SIIN, sest iga 100 osaleja täitumisel loosivad nad mõnusaid starter pack'e :)

No comments:

Post a Comment