' Mariel Pähkel: COCOPOP }

SNAPWIDGET

2.3.17

COCOPOP

Popcorn - tuntud kui snäkk filmi kõrvale, viimase aja uudised kajastavad, et popcorn on tervislik ja kalorivaene vahepala. Kuigi see popcorn mida sa kinoletist ostad sisaldab kindlasti suurtes kogustes soola ning lisaks ka rasvu, siis kodustes tingimustes tehtav ja poes hoolikalt valitud popcorn on vägagi kiire ja tervislik vahepala. 100g ja juba 13g kiudaineid, sealjuures sisaldab 100g ~400 kcal.

Minu jaoks uudisena tuli nö turule kookosõlist popcorn. See on vegan, handmade ning lisaks ka tohutult maitsev. Õpilasfirma Cocopop on oma tootega suurepäraselt hakkama saanud. Popcorni valmistatakse kookosõli põhjal, seega on vahepala tehtud veel eriti tervisesõbralikuks. Neil on müügil kolm maitset: salted caramel (absoluutne lemmik!), juustu-sibula ning italiano. Salted-caramel kõlab automaatselt vist kõigi jaoks kuidagi, et mismõttes siis suhkrut pole? Kasutatud on rafineerimata roosuhkurt, mis on kehale igati paremini mõjuv kui valge suhkur. Italiano maitse on mõnusalt soolakas ja suitsuse maitsega popcorn, juustu-sibula omas on mõnusalt esile toodud mõlemad maitsed, taaskord soolane popcorn.

Kui oled suur popcorni fänn, siis oota nüüd! Koos õpilasfirma Cocopop'iga loosin välja kolm pakki popcorni, yes you're right! Kõik kolm maitset saavad sinu omaks kui:

* Jälgid facebookis Õpilasfirma COCOPOP lehekülge
*Jätad alla kommentaari, millise maitsega popcorni tahaksid enim proovida.

See ongi kõik. Võitja loosin enda blogi facebooki lehel juba pühapäeval ja kes ei jõua loosimist ära oodata, siis CocoPop ootab hea meelega teie soove ja tellimusi. Võtke nendega ühendust! :) Hetkel on tooted müügis Tallinnas Piprapoes, Tartu Ruuni pizzas ning Tallinna Reaalkooli puhvetis (tooge Viljandi Gümnaasiumisse kaa!:D)


Copyright @ Mariel Pähkel. Blog Design by KotrynaBassDesign