}

Wednesday, June 21

SMUUTILOOS / MIKS KÜLMPRESSITUD SMUUTI HEA ON?


Pidevalt oleme kahe vahel - kas poest ostetud smuuti on nii tervislik ja hea nagu pakend ja uudis ajalehes või internetis reklaamib? Samas, smuuti on ju smuuti, mis seal muud olla saab? Poest haarame kiiruga tavaliselt kaasa ikka selle hea ja odava smuuti pudeli, lugedes kiire lõuna automaatselt toitvaks ja tervislikuks. Ilmselgelt see päris nii ei ole. Millised need head ja puhtad smuutid on?
Poes müüdavatest smuutidest, sisaldab enamus suurel hulgal peidetud suhkruid. Jah, see smuuti mis pudelil reklaamib tervislikku nime ei pruugi olla niivõrd tervislik, kui me esmapilgul arvame. Enamjaolt leiab koostisest oma 20g suhkrut ning koostisosi vaadates ei ole need puhtad - kasutatud on mitmeid mahla ja vee segusid, tavalisi ja looduslikke marju on vaid 2-8%???? See ei ole päris see, mida me endale sisse süüa tahame. Õnneks on poelettidele ilmunud tervislikud (jah, ma julgen seda väita) smuutid! 
Tegu on Pombel Smuutidega, mis koosnevad 100% värsketest puu-ja-juurviljadest, smuutid on külmpressitud ning pakendatud ülimalt mugavatesse on the go pakenditesse. Koostisesse ei ole lisatud suhkruid (mis tegelikult ei tähenda, et suhkru sildi alt leiaksid 0'i, meile on vajalikud ka looduslikud puuviljasuhkrud, mida üks tavaline apelsin ka sisaldab, teatud koguses on need kasulikud), ning see toob välja smuuti õiged maitsed ja omadused, kui smuuti on puhas. Koduaiast õunapuu otsast vilja võttes, ei mõtle sa, et kas seal on säilitusaineid või suhkruid- sa tead, et see on puhas vili, otse maalt! Pombeli smuutidega on lood samad. Ühes pakendis on vaid ~100kcal ning maitseid on 4. Tegemist on maitselt kreemjate ja mahedate smuutidega, mis on kiired ja head toidukorraasendajad või snäkid. Ühest pakikesest saab kusjuures väga hea smuutikausi teha! :) 

Minu lemmikud on BERRY ja GREEN' smuutid, tarbiks neid vist igavesti! Kui ka sina soovid endale suveks TERVE KASTI POMBELI SMUUTISID VÕITA, siis kiirelt mine mu instagrami SIIN ning osale loosimises! Terve kast läheb loosi juba pühapäeval ning nädalavahetusel võtan Pombeli instagrami konto üle- veedame jaanid üheskoos! :) 

1 comment:

  1. Love to read it,Waiting For More new Update and I Already Read your Recent Post its Great Thanks. Fizikalna terapija

    ReplyDelete