}

Saturday, August 5

TRIBE


Tänane postitus on eelkõige pühendatud PROSAWOODi uuele kellale- TRIBE. Kell on ülimalt vahva lookiga ja vibega. Prosawood teeb kõik oma kellad mõttega loodust hoida ja olla sõbralik nii inimeste kui looduse vastu. Nad panevad rõhku detailidele, sest kellad on valmistatud käsitsi ning TRIBE mudeli valmistamisel on rõhk ka just vastupidavusel.
PROSAWOODi näol on tegemist Eesti disainiga toodetel, mis on vastupidavad, loodusesõbralikud, kiire tarneajaga ning ülimalt fun on veel see, et saad nii kellale taha lasta graveerida täiesti oma teksti, disanida oma telefonikorpuseid või päikeseprille/nägemisprille. Kombineeritud on loodus, profesionaalsus ning elustiil ning see on mu enda isiklik lemmikettevõte! Teenindus on väga kiire ja sõbralik, kunagi ei ole probleemi! :)

Nende toodang on ülimalt hea kingiidee, personaalselt disainitud telefonikorpus oli minu isa selle aasta jõulukingitustest kõige lemmikum! Rohkem infot võite juba PROSAWOODi veebilehelt (click) või instagramist (click) vaadata. Muide- iga ostetud tootega istutab Prosawoodi tiim uue puu, praeguseks on nad seda teinud juba 5359 korda, wow!:)
PHOTOS - PAHKELPHOTO , EDIT - ME

3 comments:

 1. Mis puid PROSAWOOD istutab? Kuhu nad puid istutavad? Kust nad puubeebid saavad? Kui kaua nad keskmiselt ühte kellukest valmistavad? PS ilus oled :)

  ReplyDelete
 2. Alustamise aasta istutamisele oli 2016 ja selleks oli 1000 kaske.
  2017 oli kuusk-mida sai suure rahvaga pandud Tartumaale vahile peaaegu 4000 istikut.
  Viimase aasta ürituse link https://www.facebook.com/events/1178427922268330/
  Kui natukene uurida Prosawoodi kanalaeid, siis leiab palju infot ja pilte selle kohta ;) www.prosawoodshop.com /blogi
  Istikud on tulnud kahel aastal omadel kuludel partneritelt.
  Eelneval lingil on ka asukoht, kui on soov istikud üle lugeda.. :) Looduse õnneks on Prosawoodi meeskond ja partnerid istutanud peale üritust + 4000 istikut veel ehk sealt võib leida lausa 8000 uut elu :)
  Hoia Prosawoodi kanalitel pilk peale ja tule ka sina uue aasta kevadel istutama!

  ReplyDelete
 3. Hei, kust oleks võimalik selline kleit endale soetada ? :D

  Jätka ikka blogimist samas vaimus. Oled olnud mulle suureks inspiratsiooni allikaks.

  ReplyDelete