}

Monday, October 16

5 NIPPI IDEAALSE SÜGISLOOKI LOOMISEKS


Tihti, kui uus aastaaeg tulemas on tuleb raskusi või lihtsalt natukene motivatsiooni puudust kui mõtleme sügislookide kokkupanemisele või siis lihtsalt poes riiete valmisele. Mida ja kuidas üldse detaile ja riideid kombineerida? Otsustasin Teile sellel sügisel pisikese põhikava ette anda, mida minagi alateadvuses jälgin, kui mõnda vahvat looki pildistama lähen. 

1. ENNE UUT HOOAEGA TÜHJENDA OMA KAPP VANADEST RIIETEST, et uutele ruumi teha! 
Alati on nii, et suve lõpus mõtleme, et järgmise suveni need riided siia kappi jäävad, reaalsuses nad istuvad seal tegelikult ju terve aasta ja järgmisel suvel on uued soovid ja disainid ning nii nad sinna jäävad. Pane oma riided müüki või anneta ära:) Neid mis sa nagunii ei ole vähemalt 2 kuud kandnud ning oma peas mõeldes ei oska kuidagi kombineerida ka. Minu viimaseaja avastuseks on YAGA internetiportaal, kus saad endale täiesti oma poe luua. Hea on ka see, et postikulu maksab ostja, ehk sinul jääb vaid tellimus vormistada, arve tasuda ja oma pakki ootama jääda. Mina saadan YAGA's oma pakke Smartposti ja Omniva automaatidega, muidugi on Viljandis võimalik ka asjadele järele tulla. Need müügikohad on lihtsalt nii vahvad. Yaga meenutab ülesehituse poolest palju instagrami, sa saad luua oma teema ja sellises stiilis riideid oma kontole üles laadida. Hinnaks saad panna täiesti ise ja saad selle 100%liselt endale, rakendus ei võta sinu pandud hinnalt protsenti alla, ehk portaali kasutamine tasub täiesti ära. Regamine käib läbi facebooki või gmaili, mingeid paroole sa panema ei pea, lihtsalt 10 sekundit ja konto on loodud! Mine ja uurista minu veebipoodi SIIT (click

2. OTSI RIIDEID INTERNETIPOODIDEST, uus või vana - igaüks leiab endale midagi! 
Kes meist vahel ei tunneks, et poodlemiseks aega küll ei ole või ei ole seda viitsimist. Kui oled leidnud kusagilt mõne vahva toote, siis vaata alati internetipoodidesse! Minu lemmik on Zara, võimalus kaup soovikorral tagastada, kõik suurused on alati olemas ja valik üüratult lai. Muidugi pakub mõnusat kaupa ka H&M, LINDEX, BERHSKA, STRADIVARIUS jms. Lisaks, väga palju selliseid esemeid, mida poes müügil enam ei ole leiad just interneti müügikohtadest, kõik oleme kuulnud kindlasti osta.ee, soov ja paljudest teistest müügikohtadest. Riiete leidmiseks on samuti YAGA väga populaarseks muutumas, ning on ka olemas erinevaid rakendusi: nt. Basaar. Uudista ja uuri, nii võid kõige lahedamad piece'd leida üliodava hinnaga. 

3. START WITH THE BASICS, ehk muretse riidekappi kõige tavalisemad riided, millest saad asju ülesehitada. 
Kõikide look'ide aluseks on kõige tavalisemad riideesemed. Leia enda kappi selleks sügiseks üks valge (trükiga) t-särk, sirge lõikega mustad püksid (meenutavad viigipükse), hall ja valge mõnus kampsun, suur ja soe mantel, suur sall, mõnusad ketsid ja üks paar saapaid ning boyfriend sirge lõikega teksad. Need esemed on sellel sügisel (ma ausalt kirjutasin esimese hooga suvel!:D) kõige haaratumad esemed. Mustad viigipüksid sooja kampsuniga on lihtsalt must have! Muidugi olen viimasel ajal haaranud valgete teksade poole, sest see loob outfitile palju viisakama ja ägedama looki, kui tavaline must teksa, mis nagunii tänaval aastajaast olenemata ringi liigub. Kõik eeltoodud lemmik piece'd on minul saadud just Zarast! :) 

4. LEIA VÄRVE JA JULGE NEID KANDA! 
Kuigi me kõik teame, et sügisel tuleb tagasi mõnus tuhmide riiete: beezikad ja hallid kampsunid, mustad püksid ja tumedad värvid siis tegelikult annab outfitile vürtsi just mingi mõnus värviline ese. Kollane tagi, roosad ketsid, punane mantel or whatever! Leia midagi teistsugust, mis loob su lookile selle viimase lihvi, mis eristab seda tavapärasest kombinatsiooniks. Selle sügise värv on kindlasti punane! Leia endale punane mantel, kampsun või hoopis püksid - ole julge ja ole loov:) 5. LAYERS LAYERS LAYERS! 
Kui suvel ja kevadel tahame mantlite ja sallide alt välja kooruda ja oma alumisi riideid näidata, siis sügisel ja talvel on see mõnus võimalus kanda nii palju erinevaid kihte! Alusta särgist, kampsunist, kardiganist, hoodiest, mantlist, sallist, mütsidest, kinnastest - meil on võimalus niii palju mängida ja luua üks kookonilaadne wrapped up look! Kellel mõni idee puudub, siis soovitan youtube poole pööduda- ideid on lihtsalt nii nii palju ja igaüks leiab endale kindlasti oma stiili ja viisi kuidas üks mõnus look kokku panna! Muidugi, ära unusta, et iseendaks jäädes lood kõige põnevamad kombinatsioonid, kellegi pealt kopeerides ei ole ju põnev, muidugi ideid võib alati võtta aga kui sa ise mõtled, mida sa selga panna tahad, siis tunned ennast selles kõige mugavamalt ja naudid seda, milline sa välja näed:)♥


No comments:

Post a Comment