}

Friday, November 24

PARIMAD PAKKUMISED #BLACKFRIDAY


Otsustasin täna, Musta Reede korral teile jagada minu arvates kõige-kõige parimaid diile ja pakkumisi internetipoodides! Sellised päevad on lihtsalt ülimalt vahvad - terve päev ja õhtu internetis shoppamist ja kõige paremate pakkumiste osaks saamine on lihtsalt nii tore! Seega pange aga vaim valmis ja vaadake edasi, sest toon teieni tõsiselt head pakkumised!

1. RESERVED -20%
Reservedi veebipoes on täna südaööni sooduskoodiga (leiate kodukalt) kogu kaup -20%. Olen nendega pääris pikalt koos töötanud ja võin öelda, et nende juurest saan enamus oma jakkidest ja mantlitest. Tasub pilk peale visata:) 

2. IDEAL OF SWEDEN -50%
Avastasin selle brändi suhteliselt hiljuti, kuid vaadake, poole hinnaga ülimalt ilusa ja erilise disainiga telefonikorpused on meil kõigil puudu! Miks mitte kasutada ära imelist võimalust jõulukingituse ostmiseks? Woah, minu elu muutus selle koha pealt kindlasti kergemaks :) 

3. PULSNUTRITION + FOODIN EESTI 
Ka minu lemmikute veebikalt leiad väga häid pakkumisi, -15% ja -20%! Mine tseki järgi, sest lisaks soodushindadele saad ka täna tervest veebipoest TASUTA TARNE! Woohoo goo crazy. 

4. NAKD FASHION -30% TÄISHINNAGA TOODETEST
Nakd Fashioni riiete valik on hästi mõnus suur ja kvaliteetne! Mõned ehk panid tähele, et mõni aeg tagasi jagasin Instagramis teiega oma lemmikuid. Vot - nüüd saate enda lemmikud lausa -30% soodukaga! :)

5. BoostYourself 1stSUPERFOODPROTEIN -20%
Kasuta kassas koodi ja saad oma smuutidele lisada imelise maitse ja suurema koguse valku! Kasuta kassas koodi DISCOUNT20 ja naudi häid pakkumisi:) Kood ''mariel10'' annab lisaks teistele toodetele BoostYourselfi lehel -10%!


6.SPORTLANDITES KOGU KAUP -25%
Milline ideaalne aeg panna endale kokku mõnus talvevarustus, kas siis igapäevane parka&boots või hoopis mäeriietus? Treeningriided? Uued ketsid? Muidugi! Mine kohale ja naudi:)

7. KATVOS KLEEBISED -50%
Ehk mõni on tähele pannud, et minu armast Asose arvutit kaitseb nii vahva Unicornidega kaitsekleebis. Kirjuta KATVOS'i postkasti ja saad oma arvutile kaitsekleebise POOLE HINNAGA! Valikus on lisaks MacBooki kleebistele ka paljudele teistele arvutitele + custom made, seega uuri järgi, ehk saad sinagi endale ülimalt armsa kleebise väga soodsa hinnaga! :) 


8. JUNKYARD VEEBILEHEL KUNI 50% SOODUSTUST!
Oh minu üks kõige lemmikum veebis shoppamise lehekülg! No kõik on olemas, kõik nii lahedad disanid ja ei ole ülehinnatud, JUBA PRAEGU -50%! Minge palun vaadake seda, see on lihtsalt imelineee! :D
NB! Kui BlackFriday diiliga midagi ei leia, siis kõikidelt täishinnaga toodetelt, kui kogusumma on vähemalt 50€, saad koodiga MARIEL15 -15% alla! :)

No comments:

Post a Comment