}

Tuesday, December 5

ANSWERS PART I - BLOGGING & HEALTH


 Mõniaeg tagasi palusin teil ühe postituse all kirjutada küsimusi, millele vastust ootate - ja nüüd hakkangi neile vastama. Andke andeks, sest kõiki vastuseid siit ilmselt ei leia, küsimusi tuli üle 50 ja postitus tuleks ilmselgelt liiga pikk. Vastan siin esimestele küsimustele ja varsti ilmub ka teine osa, seega leeez goo!  Tänane teema kaldub BLOGIMISE ja ka kergelt TREENINGU ning MOTIVATSIOONI poole :) 

1. KUI TIHTI ON SUL MOTIVATSIOONIPUUDUS, KUIDAS SELLEST ÜLE SAAD?
Ma ütlen ausalt, sellist asja mul ei ole kunagi olnud. Mulle meeldib trenni teha ja ei tee seda mitte sõltuvusest vaid sellest, et mulle meeldibki oma aega sellega veeta, kui nii öelda võib. Jooksmine ja HIIT treeningud, lihtsalt ideaalne! Tõsi on see, et kõigile sobivad erinevad asjad ja sa pead endale selle ala leidma, mis sind kutsub ja mida sa oleksid nõus tegema :) Kui treening kui selline on kohutavalt vastu, proovi võrkpalli, tantsimist jms. Ikkagi kehaline aktiivsus :) 

2. MILLISE FIRMAGA KOOSTÖÖ MEELDIB ENIM? 
Issand, ma ei oska nii öelda, kõikide koostööpartneritega sujub väga hästi, kui kumbki pool ei lase nö asja käest ja töötab täiesti 110% kaasa. Tegelikult ka - nii ei ole, et teed pildi ja siis ah saad oma raha ja tooted, ei! Selle taga on suur vaev, planeerimine, hea foto ja muud mõtted. Keegi ei saa palka niisama:) 

3. KUI KAUA LÄKS AEGA 5000 FOLLOWERI SAAMISEKS INSTAGRAMIS?
Mmm ma ei mäletagi, vist 2016 suvel täitus, blogimisega alustasin 2013 aasta lõpus, ehk siis umbes kaks ja pool aastat sellest ajast, kui blogi alustasin :) 

4. MIS ON SU LEMMIKLEHEKÜLJED KUST RIIDEID JA MEIGITOOTEID TELLIDA?
Kõige lemmikumad riietepoed veebis on Zara ja Junkyard - no lihtsalt neil on kõik olemas! Olen päris pisike veebishoppaja ja meigitooteid ei telli, kuna see on minuarust päris riskatne- meigitooteid ostan alati Kaubamaja Ilumaailmast:) Lemmikud on MAC, Urban Decay ja taskukohasemast klassist Essence ja Maybelline. 

5. KUST OSTSID BLOGI TEEMA? KUIDAS SAID OMA DOMEENI?
Ostsin Kotryna Bass Designi koduleheküljelt, väga mõnus disain ja ma valisin pikalt päris mitme vahel, siiski otsustasime koos selle kasuks :) Oma domeeni sain veebimajutus.ee leheküljelt- ausalt pole kunagi nii keerulist asja elus teinud :D Aitäh Marili, et mind aitasid! 

6. KUIDAS KOGUDA INSTAGRAMIS JÄLGIJAID?
Lihtsalt tee oma asja, loo oma teema ja jätka asjade postitamist nii, nagu sulle meeldib:) Kellegi pealt kopeerides ei saavuta sa seda püsivust ja teemat, mida luua tahad :) Originaalsuse eest antakse instagramis ''enim punkte'' seega lihtsalt enjoy it and have fun! 

7.  KUIDAS TÖÖTLED OMA FOTOSID?
Instagrami fotod tulevad tavaliselt läbi iPhone PHOTO's editori, Snapseed'i ja VscoCami töötluse, blogiomad alati Lightroomiga. Ma viimase hindu ja ostmise kohta kahjuks aidata ei oska, kuna sain selle tasuta koos oma kaameraga kaasa:) Aga kõik iPhone töötlusäpid on tasuta App Stores saadaval! 

8. MILLINE ON PATUTOIT, MIS SIND ENIM ISUTAB?
Ausalt öeldes ei isuta väga midagi, nii et istun diivanil ja mõtlen, et tahaks midagi- seda väga ei ole :D Ainuke asi mida hullult koguaeg süüa tahan on Lohilo cookies&cream jäätis, mis on kahjuks või õnneks tervislik proteiinijäätis :D Kui aga luban endale midagi, siis peamiselt on see Rohelise Kohviku tatrajahuküpsised või mõni hea kook sealt:) Muidugi- kaneeliruullllll on idekas :D Nende vastu on nõrkus väga suur :D 

9. KAS TEENID BLOGI & INSTAGRAM'iga RAHA?
Jah, teatud programmide pealt küll:) Seda aga alles hiljuti. Minuteada, teenivad blogimaastikul olevad Rootsi ja Norra blogijad Eesti omadega võrreldes 10-20x rohkem - jah tõesti on nii! :D Ja ikka on kahjuks olemas firmasid, kes pahatahtlikult loodavad ka pisemate blogijate ''töö'' pealt teenida, jättes nende tegeliku töö ja vaeva tasumata. Aga eks igaüks seab endale limiidi ja töötab nii nagu ta arvab, et ta väärt on :) Alguses muidugi midagi rahalist ei liikunud- aga viimasel ajal see osalus kasvab:) 

10. KES ON SU LEMMIKUD BLOGIJAD, INSTAGRAMMERID JA BLOGIJAD?
Reastan siia siis mõned, keda pidevalt jälgin:) 
Blogidest on kõige kõige kõigem Angelica Blick- lihtsalt kõige fantastilisem blogija üldse:) 
Instagrammeritest samuti Angelica Blick, Victoria Tornegren, thefashionfraction, Frida Grahn, andreabenhamou, emmazarahgrahn ja paljud teised :)
Youtuberitest meeldib kõige rohkem samuti Angelica Blick haha :D SarahsDay, Jordan Lipscombe, Allegralouise. Ja ma ei saa mainimata jätta, et iga Hensugusta video üle naeran alati laginal:D 

No comments:

Post a Comment