}

Monday, December 18

PHILIPS SONICARE DIAMONDCLEAN


Mõni aeg tagasi saatis Philips mulle kingitusena nende uhiuue toote - elektrilise hambaharja Philips SoniCare DiamonClean ja otsustasin oma ülimalt positiivset kogemust teiega siin blogipostituses jagada. Ütleme alguseks ära, et ma ei ole varasemalt elektrilist hambaharja kasutanud, sest mul ei olnud õrna aimugi, miks on see vajalik kui tavalise hambaharjaga pesemine tundub niigi tõhus ja kõik okei. Nüüd teen juba väga suurt vahet nii kasutamise mõjus kui ka tulemustes! Seega kes on huvitatud, siis liigume aga vaikselt edasi! :) 

PS! Hetkel leiad Philips SoniCare DiamondClean hambaharja paljudest elekteoonikapoodidest soodushinnaga! ! Ära maga head pakkumist maha ning investeeri ühte korralikku hambaharja juba varakult:) 

MIS ON PHILIPS SONICARE DIAMOND CLEAN? KUIDAS SEE TÖÖTAB?

Tegemist on uue turule jõudnud elektrilise hambaharjaga, mis töötab aku-laadimise meetodil ning omab endas viite erinevat töörežiimi, et luua ohutult ja igemetele turvaline puhastus ja hammastevalgendus. Toode lubab eemaldada 7x rohkem hambakattu kui tavaline hambahari, valgem naeratus vaid 1.nädalaga ning parandab igemete tervist, on ohtu ja mugav kasutada.
Et olla tulemustes täiesti aus, ei tutvunud ma kasutjusjuhendis kohe esimese asjana lubadustega, sest tahtsin tõsiselt näha millise mulje ja tulemuse hambahari mulle muuseas kasutamisega annab. Alles ükspäev ütlesin oma õele peegli ees, et kuidagi valgemad hambad on ja siis tuli meelde, et olin täpselt 8 päeva seda hambaharja testinud, seega kinnitan tõsiselt, et see töötab! :) Kasutamine on samuti väga lihtne, lihtsalt lülita nupust sisse ning vali endale sobiv programm, neid on viis : 1) Igapäevane puhastus   2) Igemete hoolitsusrežiim  3) Poleerimisrežiim   4) Tundlikutele hammastele    5)Valgendusrežiim
Kasutan ise igapäevaselt esimest, kuid vahel kui tahan natukene rohkem rõhku panna, siis kasutan taimeri lõpuni (2min, sisseehitatud taimer) ning peale seda ka poleerimisrežimi, mis lubab hambaid säravamaks ja valgemaks muuta, see tõesti on ka nii :) 

PAKEND SISALDAB : 

Pakendist leiad väga mugava kaasaskandmisümbrise ja ülimalt stiilse hambaharja, klaasi ning laadimisaluse. Hambaharjale kaks erinevat otsikut kaitsekorkidega, laadijajuhtme ning adapteri. Lisaks ka muidugi kasutusjuhend ja muu selline kraam, kust infot juurde leiad :) Mulle nii meeldib funktsioon, et laadimisalusele käib klaas, saad selle mugavalt asetada vannituppa ja lihtsalt - pista hambahari topsi, topsi juhe seina ja laeb! Sama on ka korpusega, mis võimaldab mugavat on-the-go stiilis reisimist. Lihtsalt aseta tarvikud koos hambaharjaga karpi ning vajadusel juhe taha ja seina - that's it ja laebki:) KELLELE SEE SOBIB?

Mina leian, et ühte kvaliteetset ja head hambaharja läheb kõigil vaja! Seega kingitus missugune - vanaemale või isale, emale või õele, vennale, kellele iganes! Lihtsalt ülimalt vahva ja ilusa disainiga hambahari, kvaliteetne tulemus ja hea toime. Mugav kasutada - natukene harjumatu alguses, kuid siiski sellega harjub väga kähku ära - peale hammaste pesemist on ikka tunda, et need on puhtad ja call me freak - aga see tunne peab olema! Muidu ei oleks harjamisest nagu üldse kasu, minu väike kiiks :D Seega mina leian, et jõulukingituseks parim võimalus - piisavalt palju erinevaid disane, et igaüks endale lemmiku leiaks! :)
*Toode on heaks kiidetud hambaarstide poolt :) 

1 comment:

  1. Ma tean täpselt, mida sa tunned kui ütled, et miks seda vaja oli ja nüüd saad aru, et see parem :D Ma kinkisin sama harja (ainult musta) oma mehele ja ta käis nagu uni mullehiljem peale, et sa pead ka ostma, et see teeb hambad palju puhtamaks jne. Ma tükk aega olin vastu kuni lõpuks ta tellis mulle sellest ühe generatsiooni varasema mudeli ja harja ikka Diamond Clean oma ning holy moly, mu hambad pole tõesti kunagi varem nii puhtad olnud!

    ReplyDelete