}

Tuesday, January 23

NEW IN SKINCARE


Alles hiljuti jõudis Eestisse uus nahahooldustootete bränd THESKINHOUSE. Ilmselt olete mõned juba sellest brändist teadlikud, jagasin ka kogemusi oma instagrami storys vahetult enne jõule. Olen nüüdseks tooteid juba päris kaua katsetanud, ning siit saate lugeda minu kogemust, arvamusti ja soovitusi kõigile, kes soovivad uudistooteid ise proovida! Valisin talviseks hooajaks TheSkinHOUSE MARINE sarja, kellele ja miks seda kasutada vaja on? Kohe räägin lähemalt:) 


MARINE SARI
Tegemist on niisutava sarja toodetega, ehk sobib kõigile, kes vajavad nahale kas siis väiksemat niisutust või juba mõjukamat.  Sarja kuuluvad: toonik, seerium, näokreem ja emulsioon, mis kõik on niisutava ja toitva toimega. Kusjuures tooted saavad hakkama ka suuremat niisutust nõudva näonahaga, sest iga toode sisaldab teatud ained, mis on naha niisutamiseks tarvis, üks neist on hüaluroohape
Lisaks kuulub koostisesse ka vetikaid, rikkalikult mineraalaineid ja vitamiine. Just vetikaekstrakid mõjuvad nahale niisutavalt, varustavad seda uue energiaga ning muudavad nahka elavamaks. Toodetes sisalduvad keramiidid ei lase nahal endal vett kaotada, mis tõttu on niisutus ka pikaajaline ja tõhus. 

PEAMISED KOOSTISOSAD: merevesi, pärliekstrakt, pruunvetikaekstrakt, rohevetikaekstrakt, punavetikaekstrakt jne. 

KASUTAMINE: 
Komplekti kuulub neli erinevat toodet. Et saada kõige rohkem kasu ning nahka maksimaalselt niisutada peaks kasutama tooteid hommikul või õhtul, ning kõiki sarja tooteid järjestikuliselt. Ilmselt tekib küsimusi, millises järjekorras tooteid õigem kasutada on? 

*ALUSTUSEKS: Puhasta nahk toonikuga (ei kuulu sarja) ning peale seda vala vatipadjakesele toonikut ning puhasta nägu meigi- ja mustusejääkidest. See niisutab nahka kiirelt ning ei lase pH tasemel kukkuda ning ei lase nahka kuivatada. Soovitatav on kasutada kohe peale naha pesemist, umbes 3-5 sekundi jooksul. 
*NIISUTA: Et saada toodetest maksimaalset niisutust, tuleb neid järjestada ning kasutada soovitatud järjekorras. Peale toonikut kasuta seerumi, see pääseb sügavale naha sisse ning niisutab ka neid osakesi. Kui nahk niivõrd kuiv ei ole, siis selles täiesti piisab. Minu lemmik ongi just seerum! :) 
Kui aga soovid tõhusamat niisutust, kasuta peale seerumit EMULSIOONI. See tugevdab seerumi toimet, olles ise hästi kerge. Ning kui tunned, et nahk tahaks ikka veel niisutust siis viimasena kanna peale kreem, mis on samuti hästi kerge. 

LISAINFO: 
Lõhnatajust niipalju, et toodetel on väga meeldiv ja värske lõhn, nad ei jää nahal kuidagi rasked ega ebamugavad, imubuvad kiirelt ning neid on kerge kasutada. Lisaks on neil ka ülimalt tuus välimus! :) Tooteid on võimaik osta veebipoest meon.ee, loverte.com ning Tallinna Nautica keskusest ja Kaubamajast! 
Hoia silm peal ka TheSkinHOUSE EESTI facebooki lehel SIIN, et olla kursis ka teiste uudiste ning auhinnamängudega:) 


1 comment:

  1. Seerum, mitte "seerium" siiski :D
    Aga lahe, et Lõuna-Korea sarja tutvustad, väga loodan, et eestlannad omaks võtavad korealannade ilutooted ja rutiinid, kuna tegemist innovatiivsete ja nahasõbralike tooetega, mis teevad lääne brändidele silmad ette. Tulin hiljuti Aasiast tagasi peale mitut aastat Eestisse ja paratamatult märkan, kuidas siin on kombeks end ülepuuderdada - Aasia "dewy skin" trend ja päikesekaitsefaktoriga tooted võiks ka siin au sees rohkem olla :P Ega ilmaasjata näe korealannad ka 50selt välja nagu 20 aastased ;)
    Soovitan väga sheet maske ka proovida, Kaupsis täitsa olemas! (Ja mitte neid Garnier'i rip-offe, vaid Korea või Jaapani omi)

    ReplyDelete