}

Saturday, February 10

TOUCH OF RED


Hey! How are you doing? I'm currently sitting and drinking my morning coffee, had a really good workout yesterday so my legs and arms hurt like crazy haha. While in Tallinn, before heading back to the train station we captured this look really fast, because firstly, it was freaaaking cold haha and our memory card was almost full, but we got what we wanted:) So many of you has been wondering where I got those pants, they are from ZARA. Still saw some pairs @Viru centre so go and check them out, price was not high at all, around 20€. Aannd btw, hands up who's a real sneaker girl and can't leave them even on the coldest days - ME!

Hei! Kuidas teil läheb? Istun praegu diivanil ja joon oma hommikukohvi, jalad ja käed eilsest treeningust ülimalt valusad :D Aga see valu on õnneks kerge ja mõnus, kui te saate aru mida ma mõtlen. Kui Tallinnas olime, siis jõudsime selle looki ülespildistada, suure vaevaga - kuna aega oli vähe, mälukaart hakkas tühjenema ja lõpuks oli nii külm väljas, et tagasi me praktiliselt jooksime. Aga ikka, saime mis tahtsime :)
Nii paljud on mu pükste kohta küsinud, sain need mõni aeg tagasi Zarast, Tallinnas nägin, et Viru keskuse pood müüb veel neid, seega kes tahab, siis minge uudistama:) Muide, käed püsti, kes on totaalsed ketsiarmastajad ja ei suuda neid isegi talveks kappi panna!

I'M WEARING:   
ALL ITEMS FROM ZARA, SHOES FROM NIKE STORE @Ülemiste Centre, BAG FROM @RESERVED
*I bought myself a new lens, can you see the quality difference? I love that! ❤️

No comments:

Post a Comment