}

Sunday, April 1

#SUMMERREADY


So many of you have been asking about my fitness and food schedules and posts so here is one that I think you are going to love! Since it's already April today, we have about 2 months to get summer ready and feel good wearing different clothes and bikins, when looking to the mirror. I decided to make a project called #SUMMERREADY. The main goal is to motivate you to eat healthier and work out- but most importantly - to love yourself and your body, to feel good! 
So - for the next 2 months I will be sharing all my fun food recipes and creations (with the help of my nutritionist, Diana). But also - I am going to share workouts on my instagram stories and blogposts so there is just one question - ARE YOU READY?! LET'S DO THIS! 


Kuna päris paljud teist on küsinud treeningu ja toitumisteemalisi postitusi, siis nüüd tulen teile vastu, siin on üks mis teile kindlasti meeldib! Kuna tänasest algas juba aprillikuu, tähendab see seda, et suveni on aega umbes 2 kuud. Kes ei tahaks peeglist vaadates hea välja näha, ennast mugavalt tunda erinevates riietustes ja isegi bikiinides, eks? Ma otsustasin teieni tuua pisikese projekti nimega #SUMMERREADY ehk #suveksvormi. Minu põhiline eesmärk on teid motiveerida, tervislikumalt toituma ning trenni tegema. Seetõttu võite juba homsest näha minu blogis ja instagramis erinevaid treeninguvideod ning toidupilte/retsepte. Nüüd on jäänud ainult üks küsimus - KAS TE OLETE VALMIS? TEEME ÄRA! :)
* Lisaks toidu-ja treeninguteemalisi postitustele, jagan ka olulist infot tervisliku eluviisi kohta ning kõigest sellest, mis võib juhtuda kui inimene ülepingutab, alatoitub või midagi muud. Jagan oma kogemusi ja loodan, et teie oskate neid ära hoida. 

No comments:

Post a Comment