}

Friday, August 24

DENIM DUNGAREE


Heey again! It's been getting colder and colder after this super warm period of time we had that lasted almost the whole summer. I am currently sitting on a couch, having big hoodie with me, a soft blanket and drinking my new fave obsession - coffe with almond milk. Since people ask so much am I vegan? No, I'm not. I have eaten meat since I was a kid but I do not eat red meat, this is hard for me to digest so I eat fish and chicken. My boyfriend is vegan and when we are together we both eat vegan foods and I found it really tasty and interesting:) Anyways today we are heading to try SUP boards at RUMMU, going to be hella long ride (picking Lotta up from Tallinn) but I believe it's worth it :) 

________________________________________________________

Heii taaskord! Päev päevalt läheb peale seda mõnusalt kuuma suveperioodi ilm aina külmemaks. Ma istun hetkel hästi suure dressika ja tekiga diivanil, joon oma viimase aja uut lemmikut - mandlipiimaga kohvi ning kuna kell on alles 07:30, tunnen nagu peaks kohe kooli poole sättima hakkama. Selline täielik sügisene tunne. 
Otsustasin ka siin öelda, kuna te küsite päris palju viimasel ajal- kas ma olen vegan? Ei, mina ei ole. Olen väikesest peale harjunud liha sööma, kuid mitte ületarbima vaid mõistlikult. Ma ei eelda, et proteiini saab vaid munast ja kanalihast- noo way! Minu peiks on aga vegan ja temaga koos sööme alati vegan toitu :) Kohvikus võtsin isegi kitsejuustu asemel falafelid ja teenindaja tõi latte ka sojapiimaga, kui vahva :D Igatahes, täna lähme esimest korda SUP'idega sõitma Rummu karjääri, tuleb ülipikk sõit kuna korjame Lotta ka Tallinnast peale aga usun, et see on seda väärt! :) 


I'M WEARING: 
Shirt - ZARA    Jacket - RESERVED   Dungaree- JUNKYARD    Glasses - JUNKYARD   Fila sneakers - JUNKYARD 

PHOTOS : @krissjuss  / edit : me

No comments:

Post a Comment