}

Tuesday, September 18

CLEAR SKIN WITH EUCERIN


Mõni nädal tagasi saatis EUCERIN mulle testimiseks nende uue kollektsiooni, mis aitab eriti noorel nahal võidelda ebapuhtuste ja vistrike ning aknega. Kuna minul suurt probleemi ei ole ega akne kui ka vistrikega, proovis sarja ka minu õde ning jäi sellega väga rahule. Otsustasin nendest toodetest lühidalt, kuid informatiivselt ka teiega jutustada. Andke mulle kindlasti kommentaarides teada, kas oled sellest sarjast mõningaid tooteid kasutanud või sooviksid seda teha. Instagramis läheb varsti üks vahva loosimine käiku- üks õnnelik võidab endale selle sarja tooted:) 

Kogu EUCERIN DEMO PURE sari sisaldab endas lausa 7t erinevat toodet igapäevaseks nahahoolduseks. Tooted on saadaval apteekites ning internetis SIIN

Meie mõlema lemmikuks osutus üpris suures pudelis olev näopesugeel. See puhastas kogu meigi-ja mustuse jäänused ning jättis naha pehmeks. See on kõige olulisem faktor näopesugeelide puhul, eriti veel aknevastaste toodete korral. Antud geel ei kuivatanud nahka, vaid jättis selle säravaks ja mõnusalt pehmeks.
NOTE: Kliinilised ja dermatoloogilised uuringud tõestavad: suurepärane nahataluvus ja efektiivsus aknele kalduval nahal. Sobiv tundlikule nahale.
Teine, väga huvitavas ning ilusas pudelis olev näokoorija. Koorijad on olulised, eriti probleemse nahatüübi poolest just seetõttu, et nahast ja pooridest mustus välja saada, et vana nahk ei kahjustaks näosisemisi pindu. Antud koorija ei käitunud nahal raskelt, pigem soodustas naha loomulikku pehmust ning puhastas ilusti poorid.
NOTE: Mitte-komedogeenne. Komedolüütiline toime.

Lisaks näopesugeelile, näokoorijale ja toonikule on sarjas 3 tüüpi erinevat kreemi/seeriumit ning peitepulk vistrikele, mis neid samalajal ühtlustab ja peidab kuid ka ravib ja hooldab. Selline peitepulk on vajalik igal noorel, kes kasutab igapäevaselt meigitooteid. Need kipuvad poore ummistama ning kui sa ei ole leidnud oma nahale sobivat jumestustoodet, rikub see su nahka iga minutiga. Eucerin aga aitab välja oma väga geniaalse tootega! :) 
NOTE: Kliinilised ja dermatoloogilised uuringud tõestavad: väga hea nahataluvus ning efektiivsus aknele kalduval nahal.
Sarjas sisaldub matistav emulsioon, uuendav hooldusseerium ning rahustav kreem. Matistavat emulsiooni kasutaksin omast kogemusest igapäevase meigilooki all, kellel on probleemne ja rasune nahk. Kontrollib nahka ilusti ning ei lase meigil päeva peale maha sulada. MUST HAVE! 
Rahustav kreem hooldab ja taastab nahka akne ravi ajal, kui nahk kipub liigselt kuivama. Hooldusseerum sobib hästi ka vananevale nahale ja toimib kui öine koorija.

Teadagi, et kõige suurem vaenlane vistrikele ja aknele on mustus, tuleks nii meigikandjatel kui ka nendel kes meiki ei kanna, igapäevaselt nahk õhtul / ja hommikul puhastada. Seetõttu on oluline, et nahk saaks puhata. Õhtul meik/mustus toonikuga eemaldada, kasutada puhastusgeeli ning 1-2x nädalas ka koorimist, et vana nahk eemaldada. Siis veelkord toonikuga üle ning hooldav seerium või rahustav kreem peale. Magades me ei katsu näppudega, mille küljes on palju, ka nähtamatut mustust, oma nägu, mistõttu saab kreem ilusti sisse imenduda ja nahk puhata. Tooted samal ajal leevendavad/ vähendavad aknest tingitud ebapuhtusi, põletikke ja on toetavaks hoolduseks akne ravi ajal. 
*this post is in collaboration with EUCERIN brand*
*mini-kreemitopsikud ei ole reaalsuuruses tooted, vaid testimiseks mõeldud*

No comments:

Post a Comment