}

Sunday, September 2

RUMMU A D V E N T U R E S


WHAT A DAY! Rummu Adventure Centre invited us to try SUP boarding. This was an amazing day. Only Me and Joh have tried SUP before - my experience was few years ago when me and my dad were sharing one SUP board, my dad was ''driving'' and I was sitting in front - we just fell in so many times haha :D This time, noone ALMOST fell in, our professional guy Johannes fell in because of Toomas ON THE LAST MINUTE - well done haha :D So we almost got away with no fallings. 
God how we all loved this. Amazing day! I highly recommend to try out. Lotta, who is only 14 was SUPping really good! On knees and on toes too! :D Click HERE to check this out! 
______________________________________________________

Meie ülimalt vahva ja väga tuus kogemus Rummu Seikluskeskuses! Vaid mina ja Johannes olime varasemalt SUP lauaga sõitnud, kuid me kõik saime väga hästi hakkama. Joh kukkus vaid seetõttu viimasel sõiduminutil sisse, kuna Tom läks kallale haha :D Aga muidu väga mugav ja turvaline. SUPiga sõitmine sobib ka noortematele, Lotta kes on meil 14. aastane sai nii põlvedel kui kahel jalal sõites suurepäraselt hakkama. Nii mõnus on sõita ja avastada ning meie 2h karjääris möödus imeruttu. 
MINU INSTAGRAMIS käib veel LOOSIMÄNG, kus saad endale ja sõbrale võita SUP'i sõidu. Seega mine veel täna osalema:) Ja kui loosimist ei võida, mine kindlasti ja veeda üks vahva päevake SUPitades, kuna see kogemus on lihtsalt sõpradega või perega koos ülimalt fun! :) 

RUMMU SEIKLUSKESKUS - RUMMU.EU

No comments:

Post a Comment