}

Thursday, January 3

Finally more snow


I am so happy that this rainy and stormy weather went by fast and the snow is back! I just love and enjoy it sooo much. Way prettier and awesome than rain or something else bad :D Ofcourse, summer is my big favourite but I can't also keep my inner me quiet for the winter time and snow. Love it! How about you?
Tomorrow I'll be going to Tallinn to finish off some projects and meeting for the new ones. Super excited. Keep your eyes on my IG stories! Will post there more often this year to keep you guys updated all the time:) 

_____________________________________________________________

Ma olen nii õnnelik, et peale seda paari päevast vihmast ja tormist ilma on taas jälle paks lumi maas. Ma lihtsalt naudin seda lumist aega nii palju! Palju vahvam ja toredam, kui vihmane ja sombune ilm :D Muidugi on suvi ka minu üks suur lemmik, kuid talverõõme ei suuda ma tagasi hoida. Kõik on nii ilus ja vaikne, loodus puhkab. Mis teie arvate? 
Homme lähen Tallinnasse, et lõpetada mõned projektid ja, et uusi läbirääkimisi teha. Hoian teid edaspidi palju rohkem IG storide kaudu kursis, et ka teil oleks väike eelaimdus minu tegemistest :) 

I'M WEARING: 

KNIT AND TROUSERS - ZARA       SNEAKERS - NIKE        PUFFER JACKA - RESERVED No comments:

Post a Comment