}

Tuesday, April 9

THE BOTANIC GARDEN


I am now able to share those photos with you we created with my sis for Sportland Eesti. I think I have never been to any kind of botanic garden before but I LOVED THE VIBE SO MUCH. God how hot there was haha :D We planned the shoot in Tartu's botanic garden and Johannes was also with us. We all enjoyed the real plants and nature and I wanted to jump on the plane immediately, because it reminded me some wild places, hot weater.. I need it.
So, in school, currently we have the last official week left to study. Next week we have one more, but then we just complete our last studies and works, just few hours. And booyaa- exam time is here. It has passed by so quickly and I don't even know how! We had super warm weather in Estonia for several days and it's snowing right now - WHY!?

_______________________________________

Saan teiega jagada hiljutise shoodi tulemusi, mille Sportlandi kevadise kampaania jaoks tegime Kristeliga. Kusjuures, valisime Kairi abil välja botaanikaaia ning Viljandile kõige lähemaks osutus Tartu Ülikooli botaanikaaed. Ma pole mitte kunagi botaanikaaias käinud, kui neid just loomaaedades ei ole :D Aga nii, et lähengi sinna ja olen - mitte kunagi. Olime kõik nii hämmingus, kui ilus seal on ja millised taimed. Ma võiksin seal palmihoones elada- seal on nii mõnus reisil olemise tunne : soe ja kuidagi eksootiline. Tuli kohe tahtmine lennufirma lehekülg avada ja sinna uus reisikoht sisse kirjutada haha:D
Koolist veel niipalju, et hetkel on viimane ametlik nädal, mis toimub tavapärase tunniplaani järgi. Järgmine nädal on E-N veel arvestused ja ongi ainult eksamid jäänud - see aeg on nii ruttu läinud. Muide! Kas teie eeldate õppida pigem ise kusagil kodus, kohvikus või ühiselt klassis? Ma olen kindlasti see esimene inimtüüp. Ma saan siis ise oma aega planeerida ja kindel olla, et midagi päriselt ka teen. Ilm oli vahepeal nii ilus ja ärme enam räägi- praegu on 12 soojakraadi asemel LUMI! MIKS?!

outfit - SPORTLAND & NIKE stores
photos - @krissjuss / edit - me 


No comments:

Post a Comment