}

Monday, May 27

FLYING HIGH


Can I officially say - I AM BACK ON TRACK and HELLO SUMMER!? God, how hard it was to update my blog during the exams period in school. But you know - summer is here, I am graduating gymnasium on the 21st of June already and I can't imagine it's over already. So weird how time flies. 
About that, time flying you know, ESTONIAN BLOG AWARDS voting period will be over in just 2 days! I am participating in FASHION AND BEAUTY category. Just enter your email and tick the box in front of my blog www.marielpahkel.com and ya done! :) Thanks for everybody!

Summer time is here. It's 27 degrees warm outside but somedays it's just 16- I'm totally fine with it. It's just my wardrobe isn't haha :D Need to hunt the coolest shorts and dresses again, because I don't want to die in his horrible heat :D How is your time going? Are you enjoying the summer warm days or more the rainy ones? Let me know! I would love to chat with you in the comments.
___________________________________________

Nüüd võib vist ametlikult öelda - HEI MA OLEN TAGASI ja TERE TULEMAST SUVI! Issand kui raske oli blogi järjel hoida eksamiperioodiajal, nii palju kordamist, valemeid ja paberilehekesi. Üleüldiselt on asjadega klaar - kooli lõpetamine on juba 21. juuni ja ma ei suuda uskuda kui kiirelt aeg lendab, alles oli põhikooli lõpetamine ja nüüd juba gümnaasium! Aeg lendab, lendab ka BLOGIAUHINDADE HÄÄLETUSEL, sest vaid kaks päeva on hääletuse lõpuni aega! Kuu lõppedes lõpeb ka hääletamise võimalus. 
Osalen MOE- JA ILUBLOGIDE kategoorias. Sisesta oma email, vajuta linnuke minu blogi nime ees marielpahkel.com ning kinnita. Oledki hääletanud. Aitäh kõikidele senistele hääletajatele :) 


Suvi tuli see aasta eriti varakult. Nii mõnusad 27 kraadised ilmad. Mõnel päeval on ka muidugi 16 kraadi aga see ei heiduta. Palavate ilmade vahele sobivadki turgutavad vihmased ilmad :D Kuidas teil ilmadega on? Mina olen suveks valmis aga garderoob veel ei ole, tuleb kõige ägedamad suveriided ja kleidid jälle üles otsida! Kirjuta mulle, kommentaaridesse kuidas sina suveks valmistud :) Kas naudid pigem suviseid ja sooje päevi või vihmaseid raamatu lugemise ilmasid?


I'M WEARING: 
SHIRT - LEVIS_here     SHORTS - ZARA _similar here   JACKET - NIKE_    SNEAKERS - NIKE HUARACHE_here   WATCH - DANIEL WELLINGTON_here    SUNNIES - RAYBAN_here
EDIT BY me 

No comments:

Post a Comment