}

Monday, June 24

NIGHT THOUGHSÄra muretse,

et mõni asi tundub sulle kohustusena, ebameeldivana, häirivana ja "mitte sinuna".

Ära ole kurb,

kui teed asju mis sulle ei meeldi, ei too kasu ja teevad sind natukene ebaõnnelikuks.

Ära karda, et oled teelt maha kaldumas ja iseennast kaotamas.


Mõtle, et võib olla tundub kohustus sulle hoopis kohustusena eelarvamuse tõttu. Eelarvamused teeb meie alateadvus ise, tingituna lapsepõlves omandatud esmastest kogemustest. Maailmas on 1-2% inimesi, kes ise tahtejõuga muudavad neid- nad saavad hakkama, sest tahavad hakkama saada.


Ole õnnelik, sest alguses tundunud kohustus muutub sageli toreda võimalusena aega veeta. Kas sul on selles hetkes siin ja praegu tore? Kui on, siis see on ainult hea! Positiivsus, õnnelikus ja armastus sünnib sellisest momendist!


Oota uusi olukordi põnevusega. Teaduslikult on tõestatud, et ainuke inimene keda sa kaotada ei saa oled sina ise, sa jääd alati iseendaks!
Teelt mahakaldumisena kirjeldame meie jaoks negatiivseid kogemusi, mis oleks kui sul polekski negatiivseid kogemusi, vähemalt selliseid, mis su tuju alla tõmbavad. Elu oleks LILL! Ja ongi, sest KÕIK JUHTUB PÕHJUSEGA, midagi head näitab sulle armastuse, hoolivuse ja usaldusevõimet. Midagi negatiivset aga võimet tulla olukorraga toime, lahenduskeskset mõtlemist ja kiiret otsustamist.
Mõtle, kui sa poleks kogenud ühtegi positiivset emotsiooni lapsena- sa oleksid ikka sina ise aga lihtsalt lapsepõlve emotsioonidest tingitud versioonina.

Mõtle, kui sa oleksid kogenud ainult positiivseid emotsioone- sa oleksid lill, taevas omadega ja õnnelikkuse tipp! Aga kas ka siis, kui sul tuleb äkitselt tegeleda negatiivse olukorraga? Siis oleks katastroof! Sa ei oleks kogenud neid siiani olulisi kogemusi, tänu millele võtad igat negatiivset olukorda paremini vastu, sest SA JUBA OSKAD nendega TOIME TULLA!

Mõtle kui sa oleksid kogenud ja ilmselt oled mõlemaid emotsioone. Sa ole tänulik, et kõik on nii läinud, sa oled nii palju õppinud ja oskad mõlema olukorraga ringi käia!

Palju õnne, soovi ENDALE ÕNNE, sest sa oled paganama tark! Tegelikult! Sa tead, et iga tüli ei pea lõppema lahkuminekuga vaid sealt saab AINULT EDASI! Paremini, suuremalt ja rohkem armastatumalt ❤️

Sa tead, et ka eelarvamustega halb oodatud olukord on võimeline muutuma heaks, siis meenutad sa seda iga päev alateadlikult hea kogemusena, kuid vajaduse korral tood selle näite ka negatiivsena, sest sa ei koge tol hetkel läbielatud emotsioone seal hetkes.IGAS HALVAS LEIDUB TÜKIKE HEAD 

1 comment: