}

Friday, July 12

SAND STORM


Hey beeps! Long time no blogpost - again I have to say it. I guess this ''free from school'' thing hit me and all I have done is just chill, work and dream haha! Some hard times have kicked in my life right now but they are meant to be here to make us stronger. But some mistakes can be undone - so right now fixing this type of a problem :) 

But I hope your summer so far has been gooood! Not much of a summer weather here in Estonia, but today it was eventually haha :) I wish I could throw all my jeans and long pants to closet and change them into skirts and dresses but we aint got a weather like this. Hope there is still more sun to come, because I am so pale, I need to get some tan on - maybe a travelling project comes so I can get tanned haha :D 

___________________________________________________________-

Heiheii! Pole jälle nii ammu saanud arvuti taha istuda, et teiega siin midagi jagada. Õigemini oli arvuti vist täitsa 2 nädalat kinni, kuna mõned halvad ajad vajasid ära saatmist. Aga mulle meeldis, sai omi mõtteid mõelda ja natukene harjuda suvega ja sellega, et kõik päevad on vabad. Nüüd on suvi sisse elatud ja aeg tegutseda, teha seda mille järgi hing ihkab. Outfitide kokkupanemist ihkab ta alati ja nüüd ka siis uuesti seda, et neid saaks teile üles pildistada:) 

Tahaks kõik pikad püksid kapist välja visata ning nautida kleite ja seelikud aga mida pole on ilm. Täna oli vist üle pika aja, vihma ja külma ilma taas suvi, päike ja mõnus soe:) Aga seda ei osanud oodata, seega lendasid jalga ikkagi püksid :) 


I'M WEARING: 
SHIRT - tommy hilfiger      JEANS - asos        BAG - H&M     SHOES - ASOS / NIKE      SUNNIES - RayBan 


1 comment:

  1. Hei! Mis plaanid sul sügisest nüüd on? Kas proovisid arsti sisse saada? Või lähed välismaale? :)

    ReplyDelete