}

Tuesday, September 3

FIELDS


Hello hello hello! What a long time without writing and connecting with you guys here! I have to tell you that summer and free time came in the way of blogging and gramming but at least now I am back, haha :D So much has happened with this summer, I have been working pretty much and just chilling and enjoying also. I love the warm sunny days but the rain is back and fall is here so we neeed to be ready for the sweater weather soon.

For a week or two ago we just randomly went to ride with our bikes and brought the camera with us. My sister is growing so well in photography and I just adore how well she can make the photos look even in the ugliest location. She shoots in Tallinn and Tartu too (ofcourse Viljandi also) so if you want send her an email or check out her portfolio - HERE 

__________________________________________

Tere tere tere mu armsad! Kuiii kaua ma ei ole suutnud teile midagi uut näidata ja kirjutada ja siin ühendust võtta. Aga ausalt, suvi jooksis jalgu ja nii palju on tööl käidud ja niisama nauditud, et arvuti oligi nädalaid lihtsalt laua peal, aku tühi ja telefon teises toa otsas. Kui mõnus on vahest midagi teha ja lihtsalt olla, kui ühtegi mõtet ega midagi ei ole. Varsti on taas meid ootamas mõnusalt vihmased ilmad ja no ega siis midagi kui tuleb selleks vihmaseks kampsuniilmakeseks valmis olla :) 

Pildid tegime siis kui mõnus ilm veel kestis, paar nädalat tagasi. Kristel on minu arust foto-alal nii palju ja tublisti arenenud, et igast koledast asukohast saab nii palju loomingulisi ja vahvaid pilte ka. Ma jätan teile tema portfoolio lingi, kõik, peaaegu kõik, fotod minu blogis on tema tehtud. Ta pildistab nüüd üha tihedamini Tallinnas ja Tartus ka - SIIT leiad lisainfot :) 

Oma edasistest plaanidest pläkutan varsti teiega! :) 

No comments:

Post a Comment